fbpx

Cкaндал з Лолітою набув нового повороту – на співачку подали до суду

На Лоліту Мілявську подали до суду організатори її концертів у окупованому Криму, які були заплановані на серпень 2017 року.

Співачка не з’явилася на півострів, заявивши журналістам, що організатори концертів підвели її і не виконали всі необхідні умови. Зі свого боку, організатори назвали слова артистки брехнею та вказали на мільйонну суму збитків.

Відповідно до джерела, організатори гастрольного туру Мілявської подали відразу два позови до Таганського суду, один про захист честі та гідності, другий – про відшкодування шкоди. Судові засідання заплановано на квітень 2018 року.

Сторона звинувачення запевняє, що організатори понесли витрати на суму понад 6 млн рублів, щоб гідно зустріти гостю на півострові, проте Лоліта не з’явилася. Більше того, звинуватила їх у невиконанні обов’язків.

Читайте також: “Вyльгapно, як для мами двох дітей”: Шанувальники Камалії пересварилися через її вiдвepтe фото

Особливу увагу позивачі звернули на те, що артистка нібито оббрехала їх на особистій сторінці в Instagram, де за її життям стежать понад мільйон фанів.

Представник співачки розповів журналістам, що Лоліта дізналася про позови вперше, до того ж їй зовсім не знайоме прізвище позивача.

Джерело.

Позначки:
facebook