fbpx

Даша Малахова розповіла, як їй пощастило з молодим і розумним коханим (фото)

Жінка розповіла, як їй пощастило з коханим.

39-річна телеведуча вийшла заміж за свого 29-річного тренера з фітнесу ще в жовтні минулого року. З того часу кулінарка не припиняє ним захоплюватися.

Днями вона присвятила цілу хвалебну оду коханому у соціальній мережі. Даша опублікувала нове фото Сергія Сулими і розповіла, як їй з ним пощастило.

“Цей хлопець особливий. У відпустці він продовжує тренувати великих людей у Скайпі. Його слухаються в Силіконовій долині і на районі Позняки. Він прочитав більше класики, ніж будь-хто, кого я знаю. Паралельно він обожнює Miss Dуnamite, Басту і когось ще з дивною лірикою і мелодикою. Багатьох речей я не можу вам розповісти, але повірте мені, він – єдина людина на Землі, завдяки якій я продовжую вірити в добропорядність і Бога. Мені пощастило, чoрт забирай.

P.S. І йому, з його досвідченою старенькою”,

– підписала Малахова своє фото.

Читайте також:Ольга Цибульська показала свого красеня-брата (фото)

Этот парень особенный. В отпуске он продолжает тренировать великих людей по Скайпу. Его слушаются в силиконовой долине или на районе Позняки. Он прочитал больше классики чем кто-либо, кого я знаю. Параллельно он обожает Miss Dynamite, Басту и кого-то ещё со страной лирикой и мелодикой. Многих вещей я не могу вам рассказать, но поверьте мне, он единственный человек на Земле, из-за которого я продолжаю верить в добропорядочность и Бога. Мне повезло, черт возьми. P.S. И ему, с его опытной старушкой ❤️

Допис, поширений Dasha (@dashamalakhova)

За матеріалами видання: “Жіночий порадник”

You cannot copy content of this page