Дівчинка народилася від двох найдорожчих і близьких людей для Ольги: подруги і чоловіка. І вона прийняла важливе рішення

Оля і Віка були кращими подружками зі школи. Вони завжди і всюди були разом, користувалися однією і тією ж косметикою, постійно мінялися одягом. Дівчата навіть вступили в один і той же вуз, тільки на різні спеціальності. На вечірці студентів з нагоди закінчення першого курсу подруги познайомилися з Микитою і Максимом. Вікі дуже сподобався Максим, але той не звертав на неї уваги, а ось від Ольги він не відводив очей.

Молоді люди обмінялися номерами телефонів, щоб якось ще зустрітися. Микита запросив Віку продовжити веселощі на інший дискотеці, а Максим проводив Ольгу до будинку. Незабаром Ольга та Максим стали зустрічатися. А відразу після закінчення інституту вони одружилися. Ольга з Вікою залишалися як і раніше кращими подругами, тільки зараз між ними стояв Максим.

Спочатку він був проти того, що Оля постійно бере з собою Віку на всякі розваги, але потім звик. Віка і раніше була постійним гостем в будинку подруги, але зараз вона практично весь вільний час проводила у них, причому навіть тоді, коли не було Ольги вдома, а був тільки чоловік.

Через деякий час, Ольга стала помічати зміни в поведінці подруги. Та стала замкнута з нею. На питання дівчина відповідала неохоче, одного разу все ж Віка проговорилася і сказала подрузі, що давно закохана в одного хлопця, але з ним вона не може бути разом тому, що він одружений і розлучатися він не збирається. А в кінці свого діалогу Віка зізнається, що чекає від нього малюка. Ольга намагається заспокоїти подругу і допомогти якось розв’язати цю проблему, але та лише відмовлялася.

В день появи малечі на світ, Ольга дізнавшись про це відразу мчить до Віки, щоб підтримати подругу. Все було складно, дитина здорова, а от з мамою погано, Віка просить лікарів пустити подругу до себе. Вона просить вибачення у подруги і каже, що батько дитини це її чоловік Максим. Дівчина просить не кидати її дочку. Наступного дня її не стало.

Ольга не могла пробачити зраду найдорожчих їй людей, але час ішов і потрібно було забирати дівчинку, вона не могла допустити, щоб її відправили до будинку маляти. Серйозно поговоривши з чоловіком, вони забрали дитину, адже в графі батько значився він. Незабаром Ольга оформила документи і удочерила дівчинку.

Фото ілюстративне з вільних джерел