Дізнавшись про зради коханого, Яна пустилася в усі тяжкі. Вона відвезла чотирьох дітей до своїх батьків, продала квартиру і зникла в невідомому напрямку

Яні було всього 18, коли вона познайомилася з Ігорем. Дівчина з культурної сім’ї і дорослий хyліган, який відкупив свою провину відбуванням у колoнії загального режиму. Здавалося б, що взагалі могло зв’язати настільки різних людей?

А зв’язала їх любов до дітей. Яна, єдина дитина в сім’ї батьків, завжди із заздрістю дивилася на сім’ю тітки: 4 дітей, що стоять один за одного горою.

– Пам’ятаю, вони бігають, грають, а я в стороні стою – гольфи нові білі, не можна бігати. Одного хтось образив, тут же інші заступаються. Дядько з тіткою до сих пір одне одного люблять, обіймаються по кутах. Я завжди знала, що у мене буде багато дітей і щаслива сім’я. Джерело

Уже в кінці першого курсу Яна поставила батьків перед фактом.

– Я йду з інституту і виходжу заміж! Покликання жінки – зберігати домашнє вогнище і виховувати дітей!

Умовляння і підкупи не допомогли, дівчина твердо вирішила присвятити себе сім’ї. Де жити – було, Яні від бабусі залишилася однокімнатна квартира. Там молода сім’я і почала активно покращувати демографічну ситуацію в країні.

Ігор працював … десь. Десь з вантажем допоможе, десь лінолеум перестелить, десь щось підфарбує. Забезпечення дітей сімейства непосильним тягарем лягло на плечі батьків Яни.

У 24 роки, після народження четвертої дитини, Яна завила. Три хлопчики і дівчинка були погодками і не давали матері ні хвилини вільного часу. Ігор взявся за розум після народження другої дитини – він влаштувався на роботу таксистом, зайнявши гроші на машину у тещі з тестем.

Коли Яні виповнилося 26 і наймолодший син пішов у садок, жінка зітхнула з полегшенням. Вона влаштувалася на роботу продавцем в мережевий магазин товарів «Все за однією ціною» – грошей родині не вистачало, незважаючи на допомогу. Пропозиція батьків знову піти вчитися була проігнорована, Яні треба було годувати сім’ю.

Сім’я зажила. Ну і що, що вшістьох в однокімнатній квартирі? Ну і що, що у чоловіка зарплата в два рази менше, ніж у його колег? Не щастить йому, ось і все. Адже квадратні метри і пристойна зарплата – не головне в житті!

Як виявилося – головне. Ігор, стомившись тягти на собі «улюблених дітей», які чомусь перетворилася на «ненаситну ораву», пішов до жінки в роках, зате при квартирі.

– Яна, як ти будеш жити? – рвали на собі волосся бабуся і дідусь 4 онуків.

– Нормально я буду жити, на аліменти подам! Я дізнавалася – буде мені половину зарплати платити, як миленький!

Яна прорахувалася. Яке ж було її здивування, коли подавати на горе-татуся на аліменти вона прийшла не одна. У Ігоря була друга сім’я. І там теж дуже любили дітей. Причому, дама знала про існування законної дружини, але це ні скільки не завадило їй народити від героя-коханця трьох дітей.

Дізнавшись про віроломство коханого, Яна пустилася в усі тяжкі. Вона відвезла дітей до своїх батьків, продала квартиру і зникла в невідомому напрямку. Іноді Яна пише батькам, просить не судити її суворо і звалюючи минулі помилки на молодість і невиправдане очікування. Поїздивши по країні в пошуках щастя, вона повернулася в рідне місто. Але так жодного разу і не зайшла провідати покинутих дітей.

Батьки Яни, у свій час сподівалися на повернення дочки, пішли до суду. Де і батько, і мати дітей були позбавлені батьківських прав.

Зараз Яні тридцять два роки. Рік тому вона вийшла заміж за свою нову любов – за Олексія. Борги по аліментах вона видавала новому чоловікові за неоплачений кредит, який з неї стягують за рішенням суду. Це працювало. Про наявність дітей новий чоловік героїні був не в курсі. І він дуже мріяв про своїх дітей від коханої дружини.

Олексію допомогла випадковість. У ресторан, з нагоди першої річниці шлюбу, пара поїхала на таксі. Водій – «щасливий» багатодітний батько – впізнав свою колишню дружину. Скандал, з’ясування стосунків, «Та як ти посміла кинути наших дітей!». Таємниця Яни стала для Олексія справжнім шoком.

Яна безуспішно вимолює прощення у свого поки ще чоловіка. Вона не розуміє – а що вона такого зробила? Та й хіба минуле жінки – перешкода для люблячого чоловіка? Але ж Яна просто хотіла бути щасливою … як її дядько і тітка.

Батьки не змогли дати Яна розуміння того, що таке сім’я, що є відповідальність, і що кожній дитині, незалежно від кількості, необхідна любов мами. Що потрібно дати виховання і навчити багатьом речам, які стануть в нагоді в подальшому житті.

Читайте також: – Будеш набридати, скажу, що сама на шию вішалася. Пущу поголос, що ти – пoвiя. Вилетиш з училища і станеш посміховиськом на весь райцентр. Вирішуй, як вчинити. До речі, в області маю друга-медика. Все організує на вищому рівні

В Яні не прокинулася материнська любов, тому що сама вона була недолюбленою дитиною.

Яна бачила тільки обгортку – як здорово, коли багато дітей, вони дружать і захищають одне одного.

Але вона не розуміла, що за всім цим стоїть праця, відповідальність, любов, увага, мудрість і величезне материнське терпіння до своїх дітей. І навчити дітей, виховати їх, для того мало одної шкільної освіти.