fbpx
Розваги

До Нового 2018 року залишився місяць! Що саме важливо зробити вже 1 грудня?

Доведено, що щаслива людина – це вдячна людина!Сотні авторів пишуть про те, як змінюється життя людини, коли вона починає відчувати вдячність.

Пропонуємо Вам в грудні цього року провести власний марафон подяки. Це забере у вас всього кілька хвилин в день – але здатне буде ощасливити не тільки вас, але і зробити приємне ще 31 людям (або стільком, скільком ви самі вирішите зробити приємне).

Що для цього потрібно?

Починаючи з 1 грудня і до 31 грудня щодня беріть аркуш паперу, якщо хочете – красиву листівку, пам’ятне фото – абсолютно все одно, що ви придумаєте, подумки подумайте про одну вашу близьку людину, друга, родича або просто знайомого – і напишіть, який він для вас і за що ви йому вдячні.

Наприклад:

“Дорогий друже, в цей новий рік я вирішив написати тобі цю листівку, так як дуже тебе ціную і хочу, щоб ти про це знав. На жаль, не часто в житті видається хвилинка, щоб сказати тобі про це, але я хочу, щоб ти завжди знав, як багато значить для мене наша дружба.

Ніколи не забуду, як ми в дитинстві грали разом. А пам’ятаєш, як одного разу ти виручив мене, коли я прогуляв школу і змушений був виправдовуватися перед вчителькою? І хоча року йдуть і ми не так часто бачимося, як мені б хотілося, знай – ти завжди можеш розраховувати на мене.

Ти прекрасна людина, люблячий чоловік і батько. Завжди будеш для мене прикладом того, як можна любити свою професію, а також того, яким життєрадісним можна бути завжди в стосунках з оточуючими. Я бажаю, щоб в цьому році збулося все-все, що ти побажаєш. Щиро твій, друг.”

Якщо навіть людина, якій ви захочете відправити подібне послання, живе далеко, за кордоном, і навіть якщо ви не бачилися вже сто років – ви завжди можете відправити листівку поштою, або навіть по електронній пошті, або написати йому в соціальних мережах.

Зробіть цей грудень місяць подяки, подаруйте це щастя собі та вашим близьким. І обіцяємо – результати вас здивують!

Читайте також: Які страви мають бути на столі у Новий 2018 рік Собаки

Поділіться цим текстом з вашими друзями і знайомими – давайте спробуємо зробити цей світ трішки тепліше і добрішим.

Всього вам найкращого у новому році!

Джерело.

You cannot copy content of this page