До вечора вона вже ховалася від недовірливих поглядів свекра і свекрухи. У той же час трапився скандал. Батьки хлопця звинувачували невістку в тому, що вона нагуляла дітей, поки їх син був в Англії. Сина обзивали невдахою

Моя двоюрідна сестра познайомилася з багатим спадкоємцем. Вона тоді навчалася в університеті на останньому курсі, а хлопець просто приїжджав до батьків у те ж саме місто, а сам жив за кордоном. У нього був свій бізнес і на Батьківщину він повертався лише провідати своїх рідних.

Сестра моя зі звичайної сім’ї, тому мало хто вірив в те, що відносини з багатим хлопчиком можуть закінчитися успіхом. Він їхав надовго в Англію, а тим часом всі подружки, сусіди, знайомі не втомлювалися говорити, що, мовляв, погуляв і кинув. Сестра посміхалася і мовчала. Здавалося, що вона сама не була ні в чому впевнена.

Університет вона закінчила і поїхала підкорювати столицю. Влаштувалася там на хорошу роботу. Наречений приїжджав до неї раз на півроку. Всупереч всім прогнозам злих язиків, парочка подала заяву. Пам’ятаю весілля … Просто шикарний захід персон вищого світу. Батьків сестри, правда, не було на весіллі, вони були змушені їхати в інше місто допомагати родині сина. Там неприємна ситуація у них трапилася, але не про це мова.

У них до весілля навіть знайомства з батьками нареченого не відбулося. Не знаю, як так може бути, але це їх особиста справа. Після весілля саме в столиці молоді і залишилися. А через рік хлопець забрав свою дружину до себе вже вагітну. Сестра народила первістка, а через рік ще одного малюка. І ось, коли діти вже трохи підросли, парочка приїхала в гості до батьків хлопця.

А треба сказати, що дітки у сестри народилися справжніми ангеликами: кучеряві, біляві, кирпаті і блакитноокі. Просто не дітлахи, а лялечки!

Приїхали до батьків. Родичі зустріли сестру добре, але стали уважно розглядати своїх онуків. До вечора сестричка вже ховалася від недовірливих поглядів свекра і свекрухи. У той же час трапився скандал. Батьки хлопця звинувачували невістку в тому, що вона нагуляла дітей, поки їх син був в Англії. Сина обзивали невдахою і рогоносцем. А все тому, що і сестра, і її чоловік були смагляві і темненькі.

Все вирішив дзвінок батькам сестри по скайпу. Мама і тато сестрички блондини з блакитними очима і кирпатими носами. Ніякого тесту не знадобилося, було видно, що внуки дуже схожі на своїх бабусю і дідуся з боку мами. А то, що сестра така смаглява і темноволоса, так це в їхній родині колись затесався один кавказець!

Довго потім батьки чоловіка вибачалися перед сестрою, а ще через рік вона народила їм все-таки смаглявого онука, схожого на їх сина!