Добрячий шoк: Регіна Тодоренко здивувала зміною зачіски (фото)

Регіна Тодоренко майже ніколи не зраджує довгим кучерям та білявому кольору волосся.

А от днями нова світлина зі зміненим іміджем викликала у шанувальників добрячий шoк.

Читайте також: Не невістки – акули якісь, всі три були не такі: “Марія ще не знала, хто стане обраницею сина, а вже люто ненавиділа її”

На фото, яке з’явилося у Інстаграмі зірки, Регіна позує з каштановим волоссям та густим чубчиком.

Втім, схоже, що це все ж таки перука, адже на наступних світлинах зірка демонструвала звичний колір і ні словом не згадувала про “експеримент”.

Наконец-то весна пришла)))) Можно кататься на велике 🚵‍♀️, на 🏄‍♀️ pennyбордe, на surfборде, на роликах) каайфффффф. Как же я все это люблю. Помню , как в Роттердаме меня впечатлили попки 🍑 жительниц города))) А все потому что они постоянно ездят на велосипедах. Мне даже показалось, что движение на двухколесном транспорте плотнее, чем на авто. В городе вело-дорожки, вело-светофоры, вело-пробки. Просто вело-ажиотаж ))) ❤️ Мой папа, кстати, взял пример с европейцев и уже лет 10 ездит на работу на велосипеде) горжусь им) Профилактика всех сердечно-сосудистым заболеваний! 💪🏻 А вы на чем катаетесь? Машина/велик/борд/ролики #регинатодоренко #ре #регинапутешественница🌎🌏🌍 #reginatodorenko #ElectraFashion Style – @irushairusha @caractere_official @dirkbikkembergs

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

Джерело.