fbpx

Дочка Олі Полякової завела стосунки, ій всього 14 років. Чи підтримує мама такі стосунки

Дочка популярної української артистки Олі Полякової Марія показала на своїй сторінці в Іnstagram свого хлопця. Чим викликала неоднозначні коментарі з боку прихильників. Джерело

14-річна дівчина-підліток під знімком написала неоднозначні слова:

“Твой человек – тот, для кого ты на первом месте семь дней в неделю, а не только тогда, когда позволяет время и обстоятельства”.

Читайте також: Гороскоп на 7 травня для всіх знаків Зодіаку. Дуже непростий і наповнений труднощами день

Прихильники писали, що дівчинці ще рано заводити стосунки і поцікавились, чи мама підтримує такі стосунки.

Популярна співачка Оля Полякова зовсім недавно запевняла, що у її старшої дочки,14-річної Маші Полякової, немає бойфренда, та і з відносинами в її віці варто почекати, але дівчинка піднесла сюрприз – вона почала зустрічатися з хлопцем, про що офіційно оголосила в Instagram.

Маша відпочиває зі своїм ровесником на ім’я Максим в Єгипті, куди молоді люди вирушили разом з батьками. Оля схвалила кандидатуру коханого дочки і зазначила, що обранець Маші – хороший хлопець. Сам Максим вирішив трохи розповісти про стосунки з донькою “суперблонндинки” і відповів в сторіз Instagram на питання цікавої публіки.

Користувачі збентежені раптовим дорослішанням дівчинки активно коментують пост. Однак є і такі, що вважають, що вік не важливий. Іноді зустрічають майбутнього чоловіка або дружину в школі або інституті, в колі друзів. Час може зміцнити відносини.

You cannot copy content of this page