fbpx
Шоу-бізнес

Дочка «Роксолани» росте справжньою красунею. Вся в маму!

Актриса Мер’єм Узерлі вразила глядачів своєю роллю в телесеріалі «Чудовий вік». Цю вогненно руду красуню полюбили всі, хто подивився хоча б одну серію популярного серіалу.

Мер’єм просто чудово впоралася зі своєю роллю. З тих пір минуло вже досить багато часу і тепер актриса займається вихованням своєї 4-річної дочки Лари.

Мер’єм Узерлі просто обожнює малечу і намагається проводити з нею якомога більше часу.

Варто помітити, що Лара успадкувала артистичність, а також зовнішні дані від своєї красуні – мами.

Незважаючи на те, що актрисі спочатку довелося не просто (адже її наречений кинув її, ледь дізнавшись про вaгiтнiсть), зараз вона дуже рада, що доля подарувала їй таке маленьке диво.

Після наpoдження дочки, Мeр’єм приховувала маленьку від громадськості, але тепер охоче ділитися знімками та відео на своїй сторінці в соціальних мережах.

Шанувальники акторки не перестають захоплюватися Ларою і просто засипають її компліментами і позитивними коментарями: “У вашої дочки – талант! Напевно вона піде по стопах матері», «Яка ж вона чарівна! Як же вона виросла за рік!», “Ну просто мамина копія!”.

Читайте також: В якому віці треба стати татом: дослідники назвали ідеальний вік для зaчaття

І це дійсно так. У Лари такі ж прекрасні очі, світла шкіра і чарівна посмішка як і у її мами

Мер’єм зізнається, що роль матері – найкраще, що могло з нею статися в цьому житті. Актриса не соромиться говорити про те, як вона любить свою дочку.

Красуня, чи не так?

Джерело.

You cannot copy content of this page