fbpx
Життя

Доленосне затемнення 7 серпня: як привернути удачу і чого не можна робити

Дійсно, затемнення – це особливі дати в календарі. Кожне затемнення несе в собі сенс і може допомогти кожній окремій людині зробити життя кращим. Потрібно тільки правильно використовувати потужну енергію затемнення собі на благо, а не на шкоду.

Місячному затемненню яке відбудеться 7 серпня 2017 року надають величезного значення не тільки астрономи, а й астрологи. Адже саме я астрономічна подія дозволить по-іншому подивляться на всі життєві аспекти.

Воно допоможе виявити і усунути джерела дисгармонії у взаєминах з оточуючими, налагодити ділові контакти і вирішити багато інших проблем.

Місце, дата і точний час затемнення 7.08.2017 року

Місячне затемнення 2017 відбудеться 7 серпня о 18:20 UTC або о 20:20 за Київським часом. Його зможуть спостерігати жителі Європи, Азії, Африки, Австралії і Антарктиди. Це місячне затемнення 2017 називається частковим.

І також, як лютневе відбувається на зодіакальній осі Лев – Водолій, коли Місяць на 11 градусах Лева утворює опозицію з Сонцем у Водолії. Як вважають астрологи – таке положення планет сприятиме створенню гармонійних зв’язків, підживлення надій на краще, а також вплине на сприятливе вирішення всіх подій.

У цей період необхідно попрощатися з минулим і сміливо відкрити перед собою майбутнє. А ще цей час позитивно вплине на творчих людей.

В якому знаку відбудеться місячне затемнення 7.08.2017?

Як і в лютому, в серпні місячне затемнення відбудеться на осі Водолій-Лев. Коли Сонце буде перебувати в знаку Водолій, Місяць потрапить в знак Лев. Таким чином, місячне затемнення відбудеться на 11 градусах в вогняному зодіакальному знаку Лев.

Астрологи простежили баланс стихій – повітря і вогню. Сонце у Водолії і Місяць у Леві утворюють гармонійний зв’язок з Сатурном, що знаходиться в Стрільці, і Юпітером, який перебуватиме в Терезах. Як пояснюють фахівці, такий взаємозв’язок дозволяє сподіватися на успішний результат проблем, які можуть виникнути в період затемнення.

Серпневе місячне затемнення може сприяти вступу людей в нову життєву фазу. Багато забудуть минулі невдачі і зможуть сміливо подивитися в майбутнє. Винахідливість Водолія і творче начало Лева поряд з прагматичністю Сатурна і оптимізмом Юпітера – сприятливе поєднання.

Це означає, що, реалізувавши творчий потенціал, можна відчути безмежну внутрішню свободу і єднання зі своїм істинним «я».

Що не рекомендується робити в період затемнення?

Можливо, не всі люди знають, але багато в чому астрологія грунтується на давніх культурних традиціях і ведичних знаннях. Згідно з цими знаннями, фахівці створили якийсь звід правил рекомендаційного характеру, які стосуються заборон в періоди місячних затемнень.

Так 7 серпня небажано займатися наступними справами:

-Приймати участь в масових заходах, наприклад, перебувати на площах, -де присутня велика кількість людей;

-вирішувати серйозні питання, пов’язані з капіталовкладеннями і іншими фінансовими операціями;

-здійснювати глобальні придбання (нерухомі об’єкти, автотранспорт, -спецтехніку і т.д.);

-підписувати важливі документи (укладати контракти);

Порада! Багато астрологів не рекомендують в цей день сідати за кермо автомобіля без гострої необхідності. А якщо цього уникнути не вдасться, слід бути гранично уважним на дорозі.

Вплив затемнення 7 серпня 2017 року на зодіакальні знаки:

Овен
Весь день підопічні цього зодіакального знака будуть відчувати прилив душевних сил. Енергетичний підйом досягне свого піку в вечірній час. Чим ближче до затемненню – тим більше шансів на реалізацію навіть найсміливіших задумів.

Астрологи рекомендують Овнам не боятись, а безперервно рухатися до своєї мети. 7 серпня – один з найсприятливіших для Овнів днів.

Телець
Людям цього знака слід остерігатися будь-яких конфліктів. Справа в тому, що затемнення спонукає їх на з’ясування відносин. Тельці захочуть домогтися правди і справедливості за всяку ціну. В їх душі таяться старі образи, а Тельці – люди, які не звикли демонструвати свої емоції.

Але в період затемнення у них не вистачить сил приховувати їх і весь біль, що живе в їхній підсвідомості, загрожує вирватися назовні, немов лавина з кратера вулкана. Порада: тримайте емоції при собі, це не найкращий час для розстановки точок над «і», якщо стримуватися важко, постарайтеся залишитися на самоті.

Близнюки
Полярність знаків, через які будуть проходити головні Небесні об’єкти, виразиться в суперечливості вчинків Близнюків. Вони не зможуть до кінця зрозуміти, чого ж їм хочеться насправді. Але визначитися обов’язково потрібно!

Для вас дуже важливим є зосередженість на одній справі. І без різниці, чим ви конкретно займетеся: прибиранням будинку або налагодженням ділових контактів. Головне – щоб 7 серпня ви всю свою енергію спрямували на вибране заняття.

Рак
У період затемнення у всіх Раків загостриться і без того надмірно розвинена інтуїція. Людям цього знака будуть дані знамення Вищих Сил. Дуже важливо, не пропустити ці знаки і правильно їх розтлумачити.

Провидіння дозволить не наробити дурниць, так як висока ймовірність виникнення конфліктних ситуацій на роботі і вдома.

Лев
Приплив ніжності і відчуття щастя – ці емоції заволодіють розумом і душею людей зазначеного знака. 7-го серпня їх левова натура проявиться повною мірою. Проведіть цей день зі своїми домочадцями. Дуже добре, якщо ви всією сім’єю підете на прогулянку, відвідайте кафе або кінотеатр.

Це благотворно вплине на сімейні стосунки і допоможе налагодити контакт з родичами, з ким раніше ви спілкувалися неохоче.

Діва
Нервозність, дратівливість, самокритичність – саме ці емоції будуть захльостувати Дів перед початком затемнення. Але ближче до півночі, коли затемнення пройде, емоційний фон почне поступово приходити в норму.

У зв’язку з нестабільністю морального стану можуть виникнути непорозуміння з близькими людьми. Вам краще не вступати в суперечки, залишивши вирішення конфліктних ситуацій на наступний день.

Терези
Потужні потоки енергії вплинуть на підопічних даного знака. Вони лише злегка відчують душевний підйом. Зате протягом усього дня вони будуть налаштовані на романтичний лад.

Вільні від сімейних уз Терези мають хороші шанси на приємне знайомство з кандидатом на роль супутника життя. А тих, хто перебуває у шлюбі, чекає повна ідилія у відносинах з другою половиною.

День затемнення може докорінно змінити уявлення про сімейне життя: чоловік і жінка почнуть більше розуміти один одного, цінувати те, що мають.

Скорпіон
Енергія затемнення сильно вплине на Скорпіонів. Їх буде кидати від однієї крайності в іншу. Ідей і бажань буде настільки багато, що вони не зможуть зрозуміти, що для них важливіше. На допомогу прийде інтуїція.

Потрібно просто прислухатися до свого внутрішнього голосу і діяти відповідно до його веління. Пам’ятайте, будь-які справи, якими ви будете займатися в цей день проти своєї волі, ні до чого доброго не приведуть.

Стрілець
Завжди енергійні Стрільці в період затемнення можуть відчути нездужання. Швидше за все, так проявить себе хронічна втома. А ось розум, навпаки, буде чистий і тверезий, як ніколи! Весь день краще провести, відпочиваючи і плануючи майбутнє.

Важливо розставити правильні життєві орієнтири, щоб потім, дотримуючись їх, легко досягати своїх цілей. Для вас період затемнення стане своєрідним «трампліном», який допоможе знайти відповіді на багато питань і досягти успіху.

Козеріг
У всіх Козерогів з’явиться впевненість у тому, що вони зможуть вирішити всі свої проблеми, причому одним махом. Потрібно визнати, що більшості вдасться довести це на ділі. У них загостриться професійне чуття, розум буде чистий, а концентрація уваги гранично висока.

Самопочуття теж не підведе. Багато Козероги після 7 серпня зможуть почати відлік нового етапу в своїй кар’єрі.

Водолій
Підопічні цього знака протягом усього дня будуть мати потребу в реалізації своїх творчих здібностей. У цій справі  досягнуть успіху ті, хто правильно налаштуватися на процес. На заваді можуть стати побутові проблеми, що виникли так недоречно.

Щоб уникнути подібного, слід відкласти вирішення всіх питань на потім.

Риби
Для вирішення навіть несуттєвих питань Рибам доведеться напружитися, так як затемнення надасть на них розслаблюючу дію. Звичайно, це непогано, але і позитивних результатів досягти навряд чи вийде.

Якщо Риби бажають втілити свої ідеї в реальність, їм потрібно прогнати матінку-лінь і проявити активність.

Читайте також: 5 “найважчих” знаків Зодіаку

Джерело.

You cannot copy content of this page