fbpx
Життя,  Скандал,  Стосунки

Домашня “робота” чоловіка ледь не довела до розлучення

Коли мій чоловік буквально став прилипати до комп’ютера ввесь вільний час, я навіть спочатку поспівчувала, що так багато роботи у нього, що і вдома спокою немає. Сама я вдома до комп’ютера не підходжу – на роботі з ранку до вечора монітор перед очима, та й справ домашніх повно. Дитина повиступала трохи, але йому пояснили, що у тата багато роботи.

Але через якийсь час у мене підозри виникли, навіть не можу сказати, чому. Втім, не перший рік одружені, так що багато вже буквально шкірою відчуваєш. Може, це, звичайно, і недобре, але вирішила я все ж перевірити, чим чоловік на комп’ютері займається. І моральні принципи тут ні до чого!

Коротше, поки чоловік був на роботі, я перевірила комп’ютер і подивилася, куди він заходив останнім часом. Так я знайшла чат, в якому чоловік, посилаючись на термінову роботу, просиджував годинами. У сказ привів сам факт обману! Я намагалася не заважати, від домашніх справ звільнила, вечеря, чай до комп’ютера приносила, щоб йому якось допомогти.

Читайте також: Кидав сумку з грошима на стіл і просив: зробіть що завгодно, дитина нам не потрібена.

Що таке чат, я знаю, навіть, якось, заходила заради інтересу, але так і не зрозуміла, як можна невідомо з ким годинами базікати, коли навколо стільки справ, турбот. Та й реальні люди набагато цікавіше, ніж вигадані. Але що чоловік там знайшов, я дивуюся.

Коротше, чат я відкрила, а там у віконці його нік вже записаний і пароль теж (ось як чоловік переконався, що я вдома до комп’ютера не підходжу), ну я і увійшла.

Сказати я нічого не встигла, та й не збиралася, хотіла подивитися, що там, хто там, про що говорять. Але не встигла я увійти, як тут же приватно мені на шию якась мадам кидається, коханим називає і повідомляє, що зачекалася вже. Ну і так далі. Що я відчула, пояснювати не стану.

Говорити нічого не стала, отримала ще пару аналогічних ніжних послань, я вимкнула комп’ютер і подумала, що нещодавно чоловік ще «аську» встановив – бачила знайому квіточку у нас на роботі у всіх менеджерів встановлена для спілкування з клієнтами. Значить, там у нього ще більш «цікаві» речі прочитати можна.

У «аську» я лізти не стала, не захотілося мені щось ще про «роботу» чоловіка дізнаватися. А ось, що робити, я не могла збагнути. До приходу чоловіка вечеря була готова, я начебто заспокоїлася, вирішила нічого йому не говорити, подивитися, що далі буде. А він швидко повечерявши, повідомив, що у нього справи і уткнувся в комп. Коли я підійшла і встала за спиною, він швидко скинув зображення на моніторі. І тоді я попросила показати, чим він зайнятий.

Він став відмовлятися, потім обурюватися, що я заважаю працювати, що він і так не встигає, я вихопила мишку і відкрила віконце в «асьці», на якому відразу кинулися в очі любовні послання великими літерами з поцілунками і квіточками.

Звичайно, він почав щось говорити, але я не захотіла слухати. Було противно не тому, що він з кимось там віртуально поцілунками обмінювався, а що брехав нам з дитиною. Пояснюватися теж не стала, тільки кивала у відповідь на його слова, що це так, не серйозно, гра, для відпочинку, щоб розслабитися від роботи.

А назавтра я запросила додому знайомого адміна, який, поки чоловіка не було вдома, щось там зробив і сказав, що поставив якісь заборони. Пробував чоловік знову зайти в чат чи ні, але за компом сидів мовчки і мені ні слова не сказав. Але і «робота» домашня теж закінчилася. Тепер я думаю, чи не варто мені з цим же компьютерщиком на роботу до чоловіка сходити ?! Хоч у них і дисципліна там драконівський, але береженого Бог береже!

Так що, якщо раптом ваш чоловік став надто старанно працювати вечорами і ночами за компом, поцікавтеся, в чому його «робота» полягає.

Джерело

You cannot copy content of this page