fbpx
Шоу-бізнес

Донечка Ані Лорак мріє про сестричку: співачка сподівається, що цей “проект” буде здійснений

Останнім часом в пресі все частіше пишуть про другу дитину Ані Лорак. Зірка на цю тему дає інтерв’ю, тому багато хто пророкує, що зовсім скоро в родині артистки з’явиться ще один малюк. У всякому разі, про це мріє дочка Ані Лорак Софія.

Нещодавно 39-річна Ані Лорак,  дала інтерв’ю російському виданню “Stаrhit”, де розповіла, як намагається виховувати дочку і які цінності їй прищеплює, пише “Жіночий Світ”

“Наші відносини засновані на довірі. Вона моя найкраща подруга – я все їй розповідаю. Якихось неординарних питань поки не задає, тільки якщо хтось намагається викликати якусь реакцію. Наприклад, приходить додому сумна: “Хлопчик каже, що я некрасива”. Це ж значить, той, хто так сказав, почув подібне в рідних стінах. Я вчу Софію розсудливості.

Кращий спосіб перемогти в суперечці – це уникнути її. Пояснюю доньці: якщо тобі грублять, подивися на кривдника порожнім поглядом, наче він просто зник, потім відвернися і йди. Подальший діалог тебе вже не стосується. При такому розкладі він буде сильно злитися: адже він хоче викликати відповідну агресію, а не виходить. Намагаюся донести до дочки премудрості життя, ті речі, які сама зрозуміла вже в дорослому віці. У неї завжди повинна бути своя позиція, не можна йти на поводу.”

Читайте також:Ані Лорак неабияк здивувала шанувальників обличчям без макіяжу (фото)

Але навіть маючи такого гарного друга як мама, 6-річній дівчинці хочеться мати сестричку. Вона її просить з самого дитинства.

“З самого дитинства! Коли почала грати в ляльки, хотіла, щоб у кожної була сестра, доводилося купувати по дві штуки відразу. Вона так смішно говорила: “Їй же самотньо!”.

У нас з чоловіком, скоріше, запитує про сестричку. Ми поки не розуміємо, як реалізувати цей проект з урахуванням моїх графіків. Але, дай Бог, він буде здійснений.”

You cannot copy content of this page