Дорофєєва та Монатік поділились враженнями від роботи над спільним треком «Глибоко»

Під час новорічних святкувань Monatik презентував демо-версію авторського треку продюсерському центру Mozgi Entertainment.

-Я вже давно глибоко повірив у те, що цей дует рано чи пізно мав відбутися. Це сталося! Він свіжий і нeбезпечний, як і сама пісня. Вона може надовго засісти глибоко в думках.

-Те, що зараз відбувається з нами — я звик співати один, вона звикла співати з безмежно талановитим Позитивом. Але сьогодні час колаборацій, неординарних експериментів. В моєму розумінні цей був вдалим, враховуючи те, що ми всі отримали величезне задоволення від процесу – розповів Monatik.

-Monatik – талановитий, справжній, глибокий чоловік і артист з божевільною віддачею. Кожен раз нам було цікаво просто розмовляти, зустрічаючись за лаштунками концертів і проектів. Глибоко в душі я завжди знала, що наш дует – це питання часу! І була рада, коли він запропонував співпрацю.

Читайте також: Вона двох дітей виростила, досвід має, а я недосвідчена, можу нашкодити. Свекруха не дає бути матір’ю

«Глибоко» – особлива пісня, яка зачепила мене з першої секунди. Вона таємнича, небезпечна, про шалений потяг, який не зупинити», – поділилася Надя Дорофєєва.

Артисти відвідали студію «Світського життя» відразу ж після повернення зі зйомок кліпу, які проходили на Лазурному березі Франції. Режисером відео виступила Таня Муиньо. Реліз спільного треку, а також кліп на даний сингл, заплановані на липень.

Джерело