fbpx
Життя

Дружина дізналася, що чоловік назвав доньку на честь своєї колишньої “любки”. Із чоловіком говорити жінка не хоче поки що. Ім’я молодшої доньки тепер просто не може вимовити вголос

Чоловік назвав доньку на честь своєї колишньої “любки”

Іра у шлюбі вже 10 років. Міцна щаслива дружня сім’я. Чоловік — надійний, розумний, красивий, вихований, грошей заробляє не так багато, але старається. Троє дітей – хлопчик та дві дівчинки.

Жінка не працює, якщо їм бракує грошей, то допомагає її мати. Має свій бізнес, у батьків чоловіка свій. Тільки вони більше люблять не чоловіка, а його старшого брата, працюють усі разом і найкращі відсотки завжди перепадають по роботі саме старшому братові.

Чоловіка це засмучує, а Ірі якось байдуже, їм же вистачає. Жінка взагалі не розуміє, як можна конкурувати із рідним братом?

Іра в сім’ї єдина дитина, а їй дуже хотілося б мати братів і сестер, а має тільки двоюрідних. Може тому їй з дитинства так і хотілося мати багато дітей.

Все давалось жінці легко, швидко приходила у форму, зайвої ваги не набрала жодного разу. Виглядала привабливо, стежила за собою.

Чоловік Іру підтримував у її прагненні створити велику родину. Із задоволенням порається з дітками. У них все було просто відмінно. З мінусів тільки те, що іпотеку за квартиру треба платити. Набридло поневірятися по орендованих квартирах, і вони купили двокімнатну квартиру в місті. Тож доводилось заощаджувати.

І ось на етапі появи третьої доньки виник неприємний сюрприз. Чоловік, як завжди, був радий дитині, підтримував жінку, все було гаразд.

А потім, коли почали вирішувати, як назвати дівчинку, запропонував назвати Аліною. Це, мовляв, його улюблене ім’я. Іра була не проти.

Назвали. А потім жінка випадково дізнається, що його перше кохання так звали і ще одну його “любку, сонечко, що всім світить”, яка йому дуже подобалася колись. Тобто Іра знала про них у минулому, але не знала, як їх звали.

Чоловік у перший рік після весілля багато розповідав їй про перше кохання, з яким у нього були стосунки 6 років до неї. А потім вони розлучилися, начебто, вона його на когось проміняла. Одна з них особливо запам’яталася йому своїм непередбачуваним характером.

Все казав, що він дуже радий, що жінка така спокійна та надійна, не те що та.

Вона йому ще в коханні зізнавалася перша, а він її відкинув, бо вже зустрів Іру. Ну і вона його вже після їхнього весілля вітала зі святами. Чоловік інтересу до спілкування не виявив, і вона перестала писати.

Чоловік ніколи не говорив, як їх звали. Але днями промовилась дружина його брата. У розмові з чоловіком про нашу доньку згадала, що його “любку” теж звали Аліна і що таке рідкісне ім’я. Він відповів, що в нього на роботі теж була Аліна, тож не таке вже й рідкісне.

Іра потім спитала його, а що за Аліна на роботі була. Він відповів: «та,  та яка мені в коханні зізнавалася, а я їй відмовив». Тепер Іра ходить і думає, що когось із цих дівчат він не забув, пам’ятає й досі любить. Що залишила такі драматичні сліди за собою.

Чи це так може бути, щоб чоловік називав доньку на честь когось із колишніх. Іра думала, що таке тільки у жінок буває. І чому тоді першу доньку так не назвав, а саме другу? Чи це не означає, що в нього саме зараз відновився роман із цією дівчиною.

Із чоловіком говорити жінка не хоче поки що. Ім’я молодшої доньки тепер просто не може вимовити вголос.

Але ж не станеш називати інакше, документи вже оформлені.

You cannot copy content of this page