fbpx

Дружина пішла на роботу, а Ваня залишився вдома. Тільки хотів включити телевізор як в двері постукали. Той день він згадує досі

– Здрастуй – сказала сусідка, яка постійно на нього витріщається, де б він її не зустрів.

– Привіт – відповів Ваня.

– Слухай, у мене щось з краном. Можеш подивитись? – ніжно попросила сусідка.

– Ну давай подивлюся. Хвилин тридцять провозився з краном і нарешті зміг полагодити. – Ну ніби все – сказав він сусідці.

– Ой, щиро дякую. Давай хоч чаєм з тортиком прогощу. Ваня, вже досить зголоднівши, погодився. Сидять, п’ють чай, а сусідка Маша все дивиться на Ваню. Нічого не говорить, просто дивиться. – А ти красивий – несподівано заговорила вона. Ваня трохи отетерів.

– Дякую … – повільно відповів Ваня.

– Ти б знав, як я заздрю ​​твоїй дружині. Адже вона бачить тебе цілими днями, обіймає тебе. Як я хочу бути на її місці – задумливо сказав Маша. Ваня не відповів нічого.

«Може вона розігрує мене? Може з дружиною домовилася перевірити мене?» – подумав Ваня. – Будь моїм коханцем – раптом сказала Маша.

«Ну точно перевірка дружини» – подумав Ваня, а Маші відповів: – Ні, я люблю свою дружину. Вибач. Я думаю мені варто піти.

– Я люблю тебе Вань. Я люблю тебе з того моменту, коли ти з дружиною переїхав жити в наш будинок. Я стримувалася завжди, але тепер не можу. Сама зламала кран. Потім стояла і чекала поки дружина піде, щоб запросити тебе сюди і все розповісти. Я розумію, що у тебе дружина, але давай будемо коханцями. Вона ніколи не дізнається про це.

– Ні ні ні. Я не можу так.

– Я не красива? А Маша була дуже красивою і Ваня не раз сам задивлявся на неї.

– Ти дуже красива, але я не можу зраджувати дружині – сказав Ваня і вибіг з кімнати. Він розумів, що якщо залишиться ще трохи, то не зможе їй відмовити. Може, він зробив все правильно, а може, зробив помилку. Може, це була б краща його пригода в житті, а може, все закінчилося б погано. Вибір – це одночасно найбільший дар і найбільше горе.

Фото ілюстративне з вільних джерел

You cannot copy content of this page