Дружина поїхала у відрядження, а Генка привів додому іншу жінку, все мріяв, щоб вона навчила його чомусь новому. А ось наслідки приїзду незнайомки виявилися більш відчутними. Про все дізналася дружина

Одного разу Геннадій, звичайний чоловік середніх років і середньої зовнішності, тимчасово залишився в квартирі один, без дружини. Та поїхала в інше місто з робочих питань, залишивши на згадку про себе лише каструлю борщу, запах лаку для волосся і трохи сала в морозилці.

Зазвичай чоловіки в такій ситуації займаються чимось корисним. Наприклад, затівають ремонт, починають висаджувати розсаду, записуються в тренажерний зал для того, щоб до приїзду дружини трохи змінити фігуру. А цей чоловік повів себе зовсім нетипово. Він просто почав в квартирі смітити, смажити м’ясо і пити з друзями.

В один з таких тужливих зимових вечорів чоловіки розговорилися про особисте життя. Кожен згадував свій досвід. Жінок на тернистому життєвому шляху. І різні штучки, які вдалося цим жінкам продемонструвати. В основному брехали, звичайно. Але Гену такі розмови зачепили за живе.

Йому раптом захотілося дізнатися щось нове, незвідане і хвилююче. Дружина у Геннадія була хоч і гарна, але вивчена вздовж і поперек, як старенька Європа. А ось нова дама обіцяла нові відкриття. Спочатку він подумав, що непогано б викликати професіоналку. Але потім вирішив, що це можна побачити панство, враховуючи, що натовпи самотніх жінок теж чекають його на сайті знайомств.

Незабаром Геннадій дійсно познайомився з жінкою, яка погодилась приїхати і приєднатися до його свята життя. До моменту її появи чоловік був не зовсім тверезий, до моменту від’їзду – неосудний. Тому сам процес блаженства не пам’ятає. Навіть не впевнений, чи мав він місце в його нудному, наповненому рутиною житті.

А ось наслідки приїзду незнайомки виявилися більш відчутними. Про все дізналася дружина. Ні, волосся незнайомки в квартирі не залишилося, і навіть пильна бабуся-сусідка не ​​донесла дружині правду. Просто виявилося, що випадкова гостя вкрала з будинку дорогу шубу. Довелося в усьому зізнатися.

Читайте також: Поступово син перестав їздити до матері зовсім. У селі шепотілися: Воронов з дружиною до тещі приїхав, а до матері і не зайшов навіть. – Зовсім Нінка відбило мужика від рідної матері, – говорила сусідка, – та й він, хороший, слухає свою вертихвістку. А потім заявився по спадщину

Геннадій отримав від дружини на горіхи, а бажання отримувати нові досліди з незнайомками у нього сильно поменшало.

– Вона обіцяла, що всьому мене навчить, а сама сперла шубу і дві пляшки. – ображено розповідав Геннадій друзям. – Це я і сам вмію!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

Якщо хочете читати більше цікавих матеріалів та життєвих історій від osoblyva – підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням