Дружина сказала, що затримується, тому на 20 років молодший чоловік до дому не поспішав. Повернувся він пізно з задоволеною пикою, а там мегера чекає

Не потрапили ми на дачу якимось дивом, а то залишилися б там ночувати і чим би справа кінчилася страшно подумати. Уже тоді, коли ми тільки їхали до місця усамітнення і я з ненавистю дивилася на Андрюхин телефон, який не замовкав ні на хвилину, його дружина рухалася в бік будинку. В її дусі повернутися без попередження. Навіть навпаки, сказала, що затримається!

Чергову перевірку вирішила влаштувати. Типу, я затримуюся гуляй муженьок далі. Потім він телефон відключив і ми з чистою совістю до ночі гуляли. Ніщо не відволікало, чому я була дуже рада. Андрій теж був задоволений тишею. Повернувся він додому з задоволеною пикою, а там мегера чекає. Ну, і на чому все паляться?

Стандартно! Ви вгадали парфуми і помада! У моєму випадку перше. Історія, що зустрів однокласницю і допоміг поміняти колесо на машині, не пройде в силу віку дружини! За свої 46 років вона відмінно знає ці відмазки. Наївно вважати, що у неї не було таких випадків.

Не знаю тільки, чому до неї не доходить, що 25 річного юнака складно утримати! Коротше лайка, роздряпала Андрію симпатичну мордаху. Не сперечаюсь, за справу. Зазвичай особи чоловічої статі несподівано повертаються, а у нас такий вийшов анекдот навпаки, але не смішний, правда.

Фото ілюстративне з вільних джерел