Дуже люблю чоловіка, але є у нього одна примха – надмірна практичність. Іноді доходить до абсурду. Наприклад, він упевнений, що краще жінці подарувати хорошу ковбасу, ніж букет квітів

Я-то вже звикла до цього бзику, але так деколи хочеться романтики, щоб хоча б на восьме березня квіти подарував. Але ні, моєму чоловікові це не властиво. Одного разу похмурим січневим днем ​​я виявила на підвіконні два симпатичних горщика з землею, через яку пробивалася ніжно-зелена цибуля. Ніжне цибульне пір’ячко тягнулося до сонця, з’явилося відчуття весни.

Дочка побачила, теж зраділа і з тих пір ми щодня, немов дві кішки, обнюхували паростки. Нам хотілося негайно з’їсти весну, зупиняло тільки розуміння того, що ще рано, цибуля має підрости.

Нарешті, настав той самий день, коли зелень підросла, а наше нетерпіння досягло апогею. Чоловік був на роботі, тому ніхто не завадив нам зробити чорну справу. Зрізавши зелене пір’ячко, ми покришити салатик, полили запашною олійкою і з’їли. Злочин чоловік помітив не одразу, ну, а ми мовчали. Нарешті, він відсмикнув штору, глянув на підвіконня і здивовано запитав: – А куди поділися мої рослини?

– Коханий, не гнівайся, але ми твою цибулю з’їли.

Обличчя чоловіка витягнулося від подиву, очі округлилися.

– Цибуля?! Нііііі! Ви з’їли НЕ цибулю, а нарциси, які я з великою турботою, між іншим, ростив на 8 березня! Для вас же старався, хотів порадувати! Восени роздобув цибулини, доглядав за ними по книжці: спочатку штучну зиму їм влаштовував, потім весну. Час розрахував ідеально, стільки сил витратив! А ви запросто так взяли і з’їли. І хто тепер у нас не романтик?!

Відповісти було нічого. Напевно, і правда, якщо коханій жінці ввижається їжа навіть у квіткових горщиках, то краще, що їй можна подарувати – це ковбаса.

Фото ілюстративне з вільних джеред