fbpx

Джамала стала мамою: що відомо про її чоловіка і батька дитини (фото)

Сьогодні, 28 березня, українська співачка Джамала (Сусана Джамаладінова) повідомила своїм шанувальникам, що днем раніше наpoдила первістка – хлопчика, якому артистка з чоловіком дали ім’я Емір-Рахман Сеіт-Бекір огьли Сулейманов.

Що ж відомо про чоловіка Джамали і батька її новонародженого сина.

Вперше таблоїди заговорили про відносини співачки і молодика на ім’я Бекір Сулейманов у вересні 2016 року. Пара була помічена на одному зі світських заходів, незабаром після якого Джамала відкрито розповіла про нареченого і перестала приховувати стосунки.

Тоді ж співачка в ефірі програми “Світське життя” розповіла Каті Осадчій, що її коханий за освітою – економіст і математик, при цьому Бекір активіст і підтримує кримських татар.

“Спочатку я дуже хвилювалася про те, як музикант і математик можуть знайти щось спільне. Але зараз він мені дуже допомагає, саме своїм математичним складом розуму, зрозуміти, що відбувається в музиці”, – зізналася Джамала.

Не стала 33-річна співачка приховувати і той факт, що Сулейманов молодший за неї на 8 років.

Так стало відомо, що Джамала і Бекір знаходяться в стосунках вже більше року, за словами виконавиці, на той момент вони ще зустрічалися, проте вже вели розмови про одруження.

Вже в листопаді 2016 року співачка розповіла в одному зі своїх інтерв’ю про заручини і похвалилася обручкою в соцмережі.

Читайте також: Джамала вперше стала мамою та навіть вже повідомила ім’я малюка (фото)

“Я сказала так!” – написала артистка, натякнувши, що її коханий зробив їй пропозицію руки і серця. Пізніше Джамала розповіла всі подробиці зворушливого моменту. На цей крок її коханий зважився в самому центрі Львова – на верхівці міської ратуші.

Узаконили свої стосунки Джамала і Бекір в квітні 2017 року. Весілля в національних традиціях пройшло в Ісламському культурному центрі в Києві.

Наскільки відомо, саме Бекір Сулейманов був тією людиною, яка підштовхнула джазову співачку до участі в “Євробаченні-2016”, пісенному конкурсі, який здавався артистці “попсовим”.

“Саме він сприяв тому, щоб я пішла на “Євробачення”. Я говорила -“ні за що, ніколи”, а він мені просто розкреслив графік і сказав: ось “плюси”, ось “мінуси” і я сказала: “ну добре” , – також одного разу зізналася співачка.

27.02.2017 #husbаndwifeofficial

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

@goloskrainy_official @#8сезон #нокауты #❤️🤘🏾🙌🏾✌🏾

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

Джерело.

You cannot copy content of this page