fbpx

Дзвонить чоловікові знайомий: “як справи?” чоловік здивувався, років п’ять його не чув. Хоч би раз з днем ​​народження привітав. А тут пригадав значить. І почалось найцікавіше

Ми побудували будинок. Свій дім. Наша мрія здійснилася. Будинок досить великий, у дітей свої кімнати. Велика кухня.

Що найцікавіше? Поки ми жили в маленькому будинку, про нас знайомі не згадували, зовсім. Мій чоловік з іншого міста родом. Там роботи майже немає. Де брати гроші? Відповідь проста їхати на заробітки. І люди їдуть. І ось про нас згадали. Дзвонить чоловікові знайомий: “як справи?” чоловік здивувався, років п’ять його не чув. Хоч би раз з днем ​​народження привітав. А тут пригадав значить.

Знайомий заходить здалеку: “кажуть ви будинок добудували». Чоловік відповідає, не зрозуміє до чого хилить знайомий. І тут той видає. Я, каже, на заробітки їжджу, часто беру з собою дружину з дітьми. Але їхати довго важко. Ми тоді до тебе заїдемо, переночуємо, відпочинемо деньок.

Нормально? І відразу так знайомий обмовився, що грошей немає у нього зовсім, квартиру орендувати навіть на добу не може. Тобто годуй, розважай їх за свій рахунок значить. Та й куди їх селити? Когось з дітей просити звільнити свою кімнату? А для чого? Поселити на кухні? Для чого створювати собі ж незручність. Для чого мені суєта? У мене дитина маленька. Час не зайвий. Додати собі справ? Готуй на ще одну сім’ю, прибирай після них. Я їх взагалі не знаю. Ну і троє своїх дітей плюс ще двоє чужих, це занадто. Я проти.

Чоловік спочатку зрадів можливим гостям. Але потім передумав. І добре. Під час навчання ми з чоловіком орендували кімнату. І все той же знайомий намагався підселити нам свою дружину з немовлям. Їм потрібно було робити масаж. Але при чому тут ми? Можна також кімнату орендувати і жити спокійно.

А ви б взяли сім’ю в гості? І не один раз? Чи правда люди нахабніють? Знайомих у чоловіка багато. Всіх в гості кливати?

Позначки:
facebook