Екс-“холостячка” стане ведучою нового масштабного шоу

Екс-“холостячка” Роза Аль-Намрі “змінює” професію: зірка, цього року відправиться подорожувати у рамках нового тревел-шоу.

“Світами за скарбами” – так назватиметься новий проект від телеканалу СТБ.

Повідомляють, що шоу – це адаптація відомого на весь світ Final Adventure, яке запустили в Південній Кореї в 2013 році. Вісім пар учасників, які повинні бути або родичами, або друзями, братимуть участь в своєрідному квесті, який буде проходити в різних куточках світу.

Переможці отримають головний приз – 500 тисяч гривень. Всього планується 14 випусків. Учасники, які будуть краще справлятися із завданнями, отримають переваги над іншими.

Читайте також: “Як у клоуна” Ані Лорак спантеличила шанувальників дивним ротом (фото, відео)

Роза буде своєрідною ведучою та наставником: “Я була щаслива, дізнавшись, що мене затвердили ведучою «Світами за скарбом». Нас чекають неймовірні пригоди. Я підготувала для учасників абсолютно різні конкурси і завдання: їм буде і смішно, і страшно, і холодно, і мокро, і спекотно! – ділиться враженнями Роза Аль-Намрі, – А команда проекту – окрема радість для мене, адже 8 років тому я починала свою кар’єру на СТБ саме з цими хлопцями. Вони знають мене з тих часів, коли я, зовсім юна, прийшла працювати журналістом. А тепер ми всі разом створюємо нове грандіозне шоу. Хочу, щоб глядач скоріше побачив результат, тому що мене вже зараз переповнюють неймовірні емоції від того, що буде відбуватися в кадрі”.

Джерело.