Екс-холостяк Дмитро Черкасов вперше показав свою дружину і те, що так довго приховував (фото)

Головний герой сьомого сезону романтичного шоу “Холостяк” Дмитро Черкасов одружився ще в кінці вересня. Весілля Дмитро провів таємно, а фотографій обраниці досі не показував.

Раніше в одному зі своїх інтерв’ю Дмитро Черкасов зізнався, що його кохану звуть Олександра. І це все, що було відомо про дружину колишнього холостяка. До речі, нещодавно Дмитро розповів про побудову стосунків і пояснив деякі нюанси сімейного життя.

У своєму інтерв’ю “Отдохни” Черкасов вперше розповів, як він познайомився зі своєю дружиною. Як виявилося, з холостяцьким життям Дмитро розлучився ще в грудні минулого року, а вже зараз молодята чекають свого первістка.

“Після проекту “Холостяк” я не підтримував стосунки з Лідою Немченко (переможниця “Холостяка 7”). Виявилося, що у нас різні інтереси в житті, і ми одне одного просто не стали мучити. Увага жінок була неймовірною, зізнаюся, мені це навіть злегка запаморочило голову. Дівчата писали в соцмережах, знайомилися на вулиці, запрошували на побачення. Але потім раптом настав момент затишшя, і мені прийшло повідомлення від дівчини з прихованого акаунту.

Читайте також: Красунчик більше не холостяк: Дмитро Черкасов одружився (фото)

Я зазвичай на це не відповідаю – мало хто там за цим записом. Але у мене було якийсь такий настрій, що чомусь відповів. Дівчина представилася, розповіла, що вона юрист, у нас зав’язалася цікава розмова, ми обмінялися фотографіями і домовилися про зустріч”, – розповів Дмитро.

Познайомилися Олександра і Дмитро ще в липні минулого року, а пропозицію екс-холостяк зробив коханій вже в жовтні. Після одруження у грудні пара почала планувати дитину. Відомо, що зараз подружжя чекають хлопчика, якого хочуть назвати Марком.

Джерело.