Екс-наречена Козловського потролила співака після розлуки (фото)

Раміна Есхакзай, потроллила в соцмережі свого колишнього нареченого, українського поп-виконавця Віталія Козловського, який не перестає драматизувати їх раптове розставання. Про це написав Обозреватель.

Вже не перший тиждень, як відзначають підписники Козловського, він публікує в Instagram “пафосні фотографії з журнальної обкладинки”, супроводжуючи їх не менше “сопливими” віршами. На знімках співак зображений в задумливому образі, на останньому – з сигаретою.

“Я не стремлюсь быть пафосным и сложным. Казаться глубже, чем на самом деле. Я просто против искренности ложной, прикрытой фразами, как пятна на постели. Все кончено”, – випалив артист.

У відповідь на це Раміна Есхакзай, яка, вочевидь, не надає розставанню такого значення, опублікувала схожий знімок і спробувала повторити віршовану манеру екс-бойфренда.

Читайте також: “Тепер тут я”: Тетяна Денисова відзначилася на російському шоу конфузом (відео)

“Стол. Диван. Печаль. Тоска. Все разрушено. Пока. Автор: Рамина Эсхакзай, 19 сентября 2017, Киев”, – прокоментувала вона фотографію з сигаретою і великий пляшкою алкогольного напою.

У мережі посміялися над “підколом” Раміни.

“Відмінний підкол”, “Відповідь страждаючому? Клас”, – стали коментувати її підписники000.

Нагадаємо, розставання з Раміною – не єдина трaгедія співака. У вересні 2016 року Державна виконавча служба при Міністерстві юстиції прийняла рішення заборонити виїзд Віталію Козловському за межі України на 83 роки. Причиною цього став конфлікт співака з його екс-продюсером Ігорем Кондратюком.