fbpx

Експеримент на $ 100: як блогер змінив долю безхатька

Американець вирішив провести експеримент і подарував безхатьку $ 100, після чого встановив за чоловіком спостереження. Блогер хотів з’ясувати, на що той витратить гроші. На подив автора експерименту, безпритульний чоловік купив їжу і роздав її нужденнім. Тепер блогер через інтернет збирає кошти, щоб допомогти чуйній людині зняти квартиру і влаштуватися на роботу.

Відеоблогер Джош Пейлер Лін вирішив з’ясувати, що буде, якщо дати безхатьку $ 100.

На вулиці він знайшов чоловіка, який просив милостиню, і вручив йому стодоларову купюру. У чоловіка потекли сльози, він довго не міг повірити і, зворушений, обняв свого благодійника.

Отримавши щедрий подарунок, чоловік попрямував до магазину. Але він не став витрачати гроші на спиртне, а купив їжі і в найближчому парку роздав її бідним сім’ям.

Таким чином, експеримент дав абсолютно несподіваний для його автора результат. Джош Пейлер Лін розповів RT, що сталося потім.

«За кадром я запросив його разом пообідати. Він дуже добрий, великодушний чоловік, і мені захотілося побільше про нього дізнатися», – розповів автор відеоблогу.

Безхатько розповів, що хоче знову піти працювати. Але людям в його становищі це дуже важко дається, тому що у них немає ні грошей, ні даху, ні близьких, які могли б виручити. Знайти роботу дуже непросто.

У детальному описі цієї акції кажуть, що блогер хоче надати бездомному три послуги. По-перше, купити йому мобільний – у нього немає телефону, з ним складно зв’язатися. По-друге, підшукати чоловікові будинок або квартиру на півроку, рік або два, щоб у нього було власне житло. І, нарешті, знайти йому роботу.

«Раніше у мене, як у багатьох з нас, були забобони щодо безпритульніх. Навіть не поговоривши з людиною, не впізнавши, який він насправді і що пережив, багато хто відразу його засуджують», – пояснив Джош Пейлер Лін.

Читайте також: Що не можна робити ввечері: 8 несподіваних заборон від наших предків

You cannot copy content of this page