Експрес-пакування подарунків для любителів залишити все на останній момент

Кілька тижнів шукаєш ідеальний подарунок, нарешті знаходиш! Але на гідне оздоблення не залишається часу. Або готуєш святковий стіл, цікаву програму, оригінальне вбрання… а красиво запакувати подаруночки так і не вистачило часу. Знайомо?

Тоді пропонуємо простий спосіб виправити ситуацію! Лише доступні матеріали і інструменти і всього 30 хвилин дорогоцінного передноворічного часу.

Отже, етап 1. Робимо оригінальний обгортковий папір.

Нам знадобиться:
– Крафтовий або кольоровий папір
– Фарба (в ідеалі акрилова, але можна гуаш)
– Губка для миття посуду або поролон
– Канцелярський ніж
– Ножиці

Варіант 1.

Вирізаємо штамп з картоплини або з канцелярської гумки. Наносимо фарбу на кухонну губку, розподіляємо фарбу по губці, щоб не було надлишків. Використовуємо губку як штемпельну подушку і вперед! В тренді прості геометричні форми. Тому базових навичок вирізання цілком вистачить.

Варіант 2.

Декоруємо з допомогою трафарету. Вирізаємо звичайнісіньку сніжинку зі звичайнісінького паперу. Розміщуємо сніжинку в потрібному місці. Набираємо на губку фарби. Тут важливо щоб фарби було мінімум, а губка лишилась майже суха. І вертикальними, постукую чими рухами наносимо малюнок. Доповнюємо картину набризгом з допомогою зубної щітки. Щітку доведеться змінити))

Етап 2. Загортаємо подарунки.

Коли папір підсох (акрил і гуаш сохнуть дуже швидко), можна загортати подаруночки. Тут в допомозі стануть канцелярський і двосторонній скотч. А ще краще додаткова пара рук, якщо подібного досвіду у вас зовсім нема.

Етап . Деталі.

Фінальний етап – мотузка та новорічні дрібнички. Якщо немає мотузки чи стрічки, навіть нитки для в’язання можуть виглядати цікаво і концептуально. З допомогою клейового пістолету (якщо немає, то можна просто прив’язати) закріплюємо гілочку ялинки, шишки (попередньо підфарбовані білим), маленьку ялинкову іграшку, паличку кориці, горішок тощо – і не банальна обгортка для подарунку готова!

Можна сміливо бігти на святкування Нового Року!

Більше подарункових ідей в instagram Наталії Макар