fbpx

Енріке Іглесіас вперше розповів про батьківство і особисте життя

Анна – найкраща дівчина: Енріке Іглесіас вперше розповів про життя з Курніковою.Одкровення Енріке Іглесіаса стали справжнім сюрпризом для шанувальників.

Енріке Іглесіас рідко ділиться з журналістами подробицями особистого життя. І навіть, коли у співака і його коханої Анни Курнікової нарoдилися близнюки, артист просто опублікував знімки малюків в Instagram. Тому, коли днями Енріке вперше розповів про особисте життя і батьківство, коментарі зірки миттєво розлетілися в ЗМІ.

“Це неймовірно! Деякі запитують мене: “Багатьом батькам важко навіть з однією дитиною. Як ви справляєтеся з двома, та ще з близнюками?” В таких випадках я відповідаю: “Слухайте, не запитуйте про це мене. Справжній супергерой в нашій родині – Анна. Вона єдина у своєму роді”. Ніколас і Люсі – мої перші діти, тому я не знаю різниці між вихованням одного або двох дітей”, – зізнався Енріке.

“Перше і головне – бути просто хорошим батьком. Виховувати їх належним чином. Хочу, щоб вони були здоровими і насолоджувалися життям. Кожен повинен виховувати своїх дітей так, як сам вважає за потрібне, і якщо в його родині ці методи працюють – значить, вони правильні”, – переконаний співак.

Читайте також: Єва Лангорія приймає вітання з приводу народження первістка

“Анна – найкраща дівчина, вона повністю підтримує мене. Вона знає, як сильно я люблю те, чим займаюся, і завжди готова на 100 відсотків мені допомогти. Вона моя підтримка. Думаю, будь-які відносини мають свої складності – не важливо, знаменитий на весь світ чи ні. У всіх бувають хороші і погані дні. Коли настають погані, ти просто намагаєшся їх пережити, а коли трапляються хороші, ти не перестаєш дивуватися, наскільки ж все у вас приголомшливо!”, – додав Іглесіас.

Джерело

You cannot copy content of this page