fbpx
Життя,  Шоу-бізнес

Єва Лангорія приймає вітання з приводу народження первістка

Зірка «Відчайдушних домогосподарок» вперше стала мамою. Пoлоги Лонгорії пройшли в одній з лікарень Лос-Анджелеса.

Єва Лонгорія, відома за серіалом «Відчайдушні домогосподарки», 19 червня нарoдила первістка від свого чоловіка – підприємця Хосе Антоніо Бастона. Голлівудська актриса чудово себе почуває і приймає поздоровлення від зірок шоу-бізнесу і шанувальників у соцмережах.

Єва Лонгорія, відома за серіалом «Відчайдушні домогосподарки», нарoдила первістка. Про це повідомило іспанське видання HOLA!. 19 червня в одній з клінік Лос-Анджелеса 43-річна актриса нарoдила своєму чоловікові Хосе Антоніо Бастон сина. Хлопчика назвали Сантьяго Енріке Бастон.

Полoги Лонгорії пройшли в одній з лікарень Лос-Анджелеса. Дитина на ім’я Сантьяго Енріке, за даними видання Hola! USA, важить 3 кілограми. Для Лонгорії хлопчик став першою дитиною, а для її чоловіка – п’ятим: він виховує чотирьох дітей від попереднього шлюбу.

Читайте також: Маленька Пуговка з “Татусевих дочок” подорослішала і вражає природною красою (Фото)

43-річна Лонгорія говорила пресі, що відкладала материнство, бо мріяла стати матір’ю дитини від коханої людини, якому вона буде повністю довіряти. Під час вагітнoсті Лонгорія вивчила багато інформації про майбутні полoги та виховання дитини.

Джерело

You cannot copy content of this page