fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень із 24 по 30 січня: настає ключовий період

Овен

Овни – наполегливі люди, але наполегливість не завжди добре допомагає залучати гроші. Важливо правильно прикладати вектор до своєї впевненості, вміло розставляючи пріоритети. Овни – люди, яким періодично не щастить із грошима, але це можна виправити. Достатньо перестати витрачати гроші праворуч і ліворуч.

Астрологи повідомляють, що життєвий курс може змінитися, причому несподіваним чином. Наприклад, з’явиться можливість обійняти посаду, що добре оплачується, або соціальні мережі підкинуть нових клієнтів.

Телець

Тельцям, які шукають роботу, зараз необхідно дивитися на всі боки, не боятися пропозицій і частіше ходити на співбесіди. Перед здійсненням покупок бажано порівнювати ціни та читати відгуки. Останній тиждень січня може стати для цих людей дуже сприятливим, особливо якщо врахувати, що Марс при переході в Козерога дасть більше успіху, ніж Меркурій забере. Цілком можливо, що Всесвіт зіткне представників даного знаку з новими перешкодами та поставить перед ними непросте завдання вибору.

Близнюки

На вихідних Венера позбавиться ретроградності, тому сил у Близнюків додасться, але працювати в суботу та неділю не варто. Краще добре відпочити. Можна витратити трохи грошей на розваги та поїздки, відвідування цікавих місць. Щодо будніх днів, то вони ознаменуються боротьбою за місце під сонцем. Близнюкам доведеться трохи більше працювати, але й грошей за це вони матимуть більше. Не варто переживати по дрібницях і втрачати концентрацію.

Рак

Ракам зараз не можна показувати клієнтам, колегам та начальству свої емоції. Потрібно залишатися зібраними, вірити у себе, не витрачати гроші на залежності чи шкідливі звички. У кожного знаку Зодіаку своя мотивація, що дає їм сили на те, щоб вставати вранці і радіти життю, але у Раків у період з 24 по 30 січня з’являться ще кілька причин працювати краще і старанніше. У фінансових питаннях важливо звертатися по допомогу до інтуїції. Внутрішній голос допоможе не впасти в багнюку обличчям на важливих нарадах, при спілкуванні з клієнтами і так далі.

Лев

У кар’єрних та фінансових питаннях Левам прийдуть на допомогу їхні таланти: усі найкращі риси просто необхідно використовувати на повну силу. Покладатися в роботі та справах зараз потрібно лише на себе. Афірмації на успіх і багатство допоможуть Левам перемогти нудьгу та занепокоєння на рахунок грошей та запланованих фінансових справ.

У вихідні рекомендується взяти паузу, оцінити свої досягнення, подумати над подальшими планами, але не продовжувати працювати. Сприятливо на успіху позначиться підвищення кваліфікації та отримання нових професійних знань, додаткових навичок.

Діва

Цей тиждень стане часом перезавантаження для Дів. Їхній покровитель Меркурій стане менш позитивним, але підключиться Марс, який не дасть втратити успіх. Важливо пам’ятати, що будь-який монета має дві сторони. Астрологи радять Дівам діяти і не чекати біля моря погоди: щасливої ​​нагоди можна і не дочекатися. Пропозиції розхоплять, а гроші підуть повз. Також важливо бути уважнішими до витрат.

Терези

Терезів очікує великий успіх цього тижня, особливо в кінці, коли союзна Венера буде сильна і позбавиться від ретроградного руху. Терези закінчать січень добре: зірки допоможуть їм втілити в життя всі проекти та вирішити всі завдання. Не треба соромитися: зараз важливо заявити про себе. Важливо цінувати свою працю і не боятися рекламувати себе своїми досягненнями. Середа 26 січня – небезпечний день, коли ставити на карту занадто багато буде великою помилкою.

Скорпіон

Субота – день приємних покупок та початку нового життєвого етапу. На вихідних люди цього Знаку зможуть зрозуміти, які причини їхніх минулих невдач. Скорпіонів астрологи застерігають від хибних порадників. Краще намагатися зараз слідувати лише за голосом розуму та логіки. Не варто також вірити всім на слово, особливо коли йдеться про гроші. Благодійність приверне до Скорпіонів удачу, але якщо вона буде щирою. Найнебезпечнішими днями тижня є день переходу Меркурія в Козерога 26 числа і день перебування Місяця в тому ж знаку 30 числа.

Стрілець

Все, що потрібно від Стрільців, – це правильно розставити пріоритети. Починаючи з середи, їм необхідно частіше користуватися фінансовими оберегами і менше перебувати у ворожому середовищі. Людям даного знаку, згідно з фінансовим гороскопом, доведеться цього тижня доводити до кінця розпочаті раніше справи і, можливо, когось виручати грошима. Позичати краще посильні суми, щоб не нажити проблем. Найголовніші вороги успіху Стрільців — марнославство та гординя. Вони можуть призвести цих людей до марнотратних витрат і проблем у роботі.

Козеріг

Цього тижня підвищити доходи Козерогам допоможе робота у рідних стінах та своєчасний відпочинок. Астрологи вважають, що цього тижня всі справи Козерогам вдасться завершити швидше, ніж звичайно. Обійдеться без серйозних подій. Експерти радять людям цього знаку не втрачати віри у власні сили, бути наполегливішими, аналізувати всі можливі шляхи розвитку, щоб прибуткова справа не пройшла повз них. Корисними будуть нові ділові зв’язки та знайомства.

Водолій

Зірки та планети розкриють для Водоліїв грошовий канал. Перш ніж залучати достаток у будинок, варто позбавитися всього зайвого. Почати тиждень варто з прибирання та наведення порядку. Старі непотрібні речі здатні заблокувати енергетичні потоки в будинку, і навіть небесні світила нічого не зможуть із цим вдіяти. Не виключено, що перший місяць зими закінчиться приємними пропозиціями. Загалом Водоліїв чекає спокійний період, без струсів.

Риби

Вихідні можна присвятити покупкам та зміні обстановки: придбати обновки для гардеробу, меблі або аксесуари. Також позитивним чином позначаться на житті витрати у сфері кохання: можна сходити до ресторану з другою половинкою або зробити їй приємний презент. Цінні поради та слушні рекомендації близьких виручать Риб у потрібний момент, тому краще уважно слухати те, що говорити оточуючі.

You cannot copy content of this page