fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 28 червня по 4 липня: настрій і атмосфера будуть досить сприятливими, але не без неприємних сюрпризів. Багатьом вдасться як слід попрацювати і вирішити багато фінансових проблем

Овен

Овнам варто в першу чергу пам’ятати про зло незавершених справ. Не можна відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні. Людей даного Знака, які будуть максимально відповідально ставитися до фінансових справах, обійдуть стороною всі проблеми. Вони зможуть зберегти великі суми і більше заробити. Головне зараз – боротися зі своєю імпульсивністю, властивою всім Овнам. Потрібно починати і закінчувати одну справу, не беручись за іншу. Такий підхід допоможе вирватися в лідери, завоювати повагу колег і начальства.

Телець

У Тельців починається сприятливий період для подорожей і нових ділових знайомств. Це прекрасний час, який стане підмогою до подальшого просування по кар’єрних сходах або до розвитку бізнесу. Астрологи вважають, що для Тельців настає найкращий час в плані пожертвувань, подарунків, безкорисливої допомоги. На початку липня можна витратитися на речі, в яких дуже потребують друзі, близькі, підлеглі або навіть малознайомі люди.

Близнюки

На цьому тижні повинні безроздільно правити почуття відповідальності і доброта. Варто бути більш відкритими до колег, партнерів по бізнесу і клієнтів. Головне – щось робити і просуватися крізь терни, не сподіваючись на випадковість та удачу. У другій половині тижня можливі різкі перепади настрою, але вони не будуть приносити багато проблем, якщо знаходити час для відпочинку. Вихідні краще провести вдома з родиною.

Рак

Ракам сміливо можна витрачати гроші на розваги. Це може бути щось, що подарує нові емоції, залишить яскраві спогади. Можна вирушити в подорож, відвідати незнайоме місце, побалувати себе смачною їжею. Також корисними в роботі будуть поради близьких. Дуже важливо приймати зважені рішення, щоб не підмочити свою репутацію. Це важливий час, який може здатися легким, але таким точно не є.

Лев

У Левів починається час, коли обережність виходить на перше місце. Найнебезпечніші дні цього тижня – 28, 29 червня і 2 липня. У ці дні можуть відбутися випадкові витрати, вимушені витрати. Астрологи радять дивитися в обидва і не занепадати духом, якщо щось піде не так, як було заплановано. Порядок в будинку і на робочому місці допоможе приймати мудрі рішення і не занепадати духом.

Діва

Настав час перетворитися внутрішньо. Зараз можна навчитися чомусь корисному і розробити цікаві нові ідеї для бізнесу і роботи. Можна поділитися ними з оточуючими, але не приймати за чисту монету їх скептицизм. Астрологи зазначають, що вороги і недоброзичливці можуть почати активно ставити Дівам палиці в колеса. Останнім доведеться захищатися, щоб не потрапити в халепу. Мстити у відповідь не варто – це призведе до втрати грошей і часу.

Терези

Перед Терезами відкриється безліч нових дверей. Їм вдасться залучити в своє життя нових людей, події і речі. Для цих людей актуальною буде приказка: «Хочеш жити – вмій крутитися». Якщо Терези хочуть грошей, слави і багатства, доведеться старанно працювати, швидко приймати рішення. Астрологи зазначають, що цей тиждень ідеально підійде для вирішення юридичних проблем, для вирішення особистих конфліктів, завершення переговорів. Гроші не люблять воєн і чвар. Вони тягнуться за врівноваженими і позитивними людьми.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться вирішувати багато справ на роботі і в бізнесі, тому їм потрібні будуть сили і міцне біополе. Важливо також стежити за здоров’ям, творити добро і бути чуйними по відношенню до близьких. Можна ступити на новий шлях: знайти нову роботу, спробувати себе в чомусь іншому. Гроші люблять новизну, а також тих, хто від слів швидко переходить до дій. Наприкінці тижня можна витратитися на розваги, новий одяг, смачну їжу.

Стрілець

Стрільцям зараз можна здійснювати свої давні мрії. Можна купити щось дуже корисне. Головне, щоб не утворилася діра в бюджеті. Не варто тільки заради цього йти на хитрощі. Астрологи зазначають, що на цьому тижні Стрільцям не завадить невеликий струс. Можна взяти роботу додому або, навпаки, взяти позапланову відпустку за свій рахунок і вирушити в дальню поїздку, на дачу.

Козеріг

Гроші люблять, коли ними розпоряджаються мудро. Козероги це вміють робити, але їм також варто звернути увагу і на свою енергетику. Щоб більше заробляти, потрібно навчитися розлучатися з непотрібними речами. На цьому тижні астрологи радять провести домашню ревізію, позбавивши свій будинок від усього зайвого. Так фінансові енергетичні потоки будуть циркулювати вільніше, що допоможе Козерогам приймати більш ефективні рішення.

Водолій

Цей тиждень для Водоліїв універсальний. Вони можуть займатися фінансовими справами і роботою, а можуть і забути про грошові негаразди, розслабившись і зайнявшись чимось по дому, взявши відпустку. Корисними стануть духовні практики, в тому числі і грошові медитації. Вони допоможуть позбутися від негативних фінансових програм. Залучити фінансову удачу Водоліям допоможе одяг під колір очей. Це істотно підвищить їх продуктивність і зміцнить біополе. Їм вдасться досягти найкращих результатів в нових справах з першої спроби.

Риби

У Риб у другій половині тижня можуть початися різні негаразди на роботі. Вплив космосу на людей цього Знака буде вкрай нестабільним, через що їх настрій може змінюватися майже щодня. Гроші краще поки не витрачати. Якщо знадобиться витратитися на щось важливе, краще запитати поради у близької людини, скористатися допомогою родичів і друзів. На інтуїцію спиратися не варто, принаймні, до кінця червня.

You cannot copy content of this page