Форма нігтів може розповісти про вас багато цікавого?

Існує багато статей про те, як можна розгадати особистість людини по її базовим фізичним даним. Наприклад, багато чого можна дізнатися про людину подивившись лише на форму пальців, черепа і т.д. Цікаво знати ще одну класифікацію, яка може визначити особистість людини за формою нігтів. Джерело.

Знайдіть свою форму і дізнайтеся про себе щось нове.

1. Вертикально довгі нігті
Вас вважають романтичною натурою, яка володіє неабияким розумом і фантазією. Ви перфекціоніст, здатний помічати всі деталі, які інші не бачать. Вас любить більшість людей, тому що ви легко знаходите з усіма спільну мову.

2. Широкі нігті з округлими боками
У вас досить запальний характер, але головними вашими перевагами є – аналітичний розум і фантазія. У вас чудово виходить розрізняти правду і брехню, і тому багато хто звертається до вас за порадами. Ви з тих людей, які говорять не те, що хочуть почути інші, а те, що їм потрібно.

3 і 4. Круглі або яйцеподібні нігті
Ви одна з найбільш позитивних людей у вашому колі друзів, врівноважений пацифіст. Ви все робите по-своєму, так як вам не подобаються брати приклад з інших. Ви чітко розбираєтеся в своїх почуттях і тому над вами ніхто не владний.

5. Квадратні нігті
Безстрашність і ризикованість ваші головні якості. Ви природжений лідер, а ваша серйозність і глибокодумність можуть віддаляти від вас деяких людей.

6 і 7. Трикутні нігті
Ви є генератором нових ідей, і любите все виконувати в строк і без вад. Люди, що оточують вас, зачаровані вами і тією енергетикою, яку ви випромінюєте.

Читайте також: Рідний брат не покликав мене на весілля тільки тому, що я товста. Та я всім втерла ніс

8. Мигдалеподібні нігті
Ви чесні, добрі і вірні, і вимагаєте того ж від інших. Але також ви вмієте бути жорстоким, якщо буде потрібно. Людям подобається бути поруч з вами, тому що ви схильні бачити в них тільки найкращі риси.

9. Мечовидної нігті
Ви амбітні, любите багато працювати, і не зупинитеся, поки не досягнете своєї мети. Завдяки тому, що ви різнобічна людина, ви здатні впоратися з такими завданнями, які поза сферою вашої діяльності.