Галкін прийняв несподіване рішення після від’їзду до Ізраїлю

У кінці лютого співачка Алла Пугачова та її чоловік Максим Галкін разом з дітьми полетіли до Ізраїлю. Багато росіян почали хейтити зіркове подружжя за такий крок, адже напередодні шоумен засудив повномасштабне вторгнення РФ в Україну.

“З раннього ранку на зв’язку з рідними та друзями з України! Не передати словами, що я відчуваю! Як це все можливо! Не може бути виправдань війні! Ні війні!” – написав Галкін у день початку війни Росії проти України.

Потім і Пугачова, й Галкін притихли в соцмережах після від’їзду в Ізраїль. Правда, Примадонна лише відповіла хейтерам і сказала, що вона поїхала підлікуватися.

А тепер і Максим раптово перервав мовчання й опублікував у своєму Instagram- каналі новий відеоролик. Гуморист повідомив, що більше не буде показувати своїх дітей та дружину в соцмережах.

“Мене просять продовжувати вести соцмережі так, як я вів їх раніше, з кумедним контентом і відео з дітьми. Але я не бачу ніякої моральної і душевної можливості це робити. Тому поки що колишніми мої канали зв’язку не будуть”, – розповів чоловік Алли Борисівни.

Очевидно, Пугачова і Галкін вирішили захиститися від негативу, який ллється на них в останні дні. Багато хто впевнений, що вони емігрували за кордон і більше не повернуться в Росію.