fbpx

Гaньба. Неприродно, що Лорак сидить у Москві і вважається українською співачкою

Те, що зараз Ані Лорак живе у Москві і вважається українською співачкою, виглядає як мінімум неприродно, — таку думку висловив автор та ведучий телепрограми «Караоке на Майдані», шоу-мен Ігор Кондратюк у інтерв’ю.

«Те, що російські співаки пішли з нашого ринку, звичайно, створило можливості для українських виконавців: давати концерти, отримувати аншлаги, — говорить Кондратюк. Пише glavcom.ua

“Поштовх отримали і Тіна, і Оля Полякова, і Макс Барських, і Монатік, і «Бумбокс», і Джамала. Ні в кого ж не було жодних сумнівів, що у нас є талановиті виконавці, які можуть мати свого глядача”.

А заборона на в’їзд окремим російським артистам, на думку шоу-мена, зіграла в плюс українському шоу-бізнесу.

Читайте також:“Інших питань у країні немає?” Данилко різко висловився про бізнес у Росії

«Вона однозначно повинна була бути. Бо інакше це неприродно, як неприродно те, що зараз Лорак сидить у Москві і вважається українською співачкою. Зміни громадянство і живи скільки хочеш там. Тому підвищення інтересу до української музики є природним явищем.

Квоти я на ура сприймаю», — стверджує Кондратюк.

«Я взагалі не знаю, що відбувається на російському ринку з березня 2014 року. Чи вони там живі-здорові, що співають? Я не знаю, що співає Лорак і навіть не цікаво», — резюмував шоу-мен.

You cannot copy content of this page