fbpx

Геніальний спосіб вивести чоловіка на чисту воду залишив без кращої подруги

Згадалася мені історія, як одна знайома захотіла вивести коханого на чисту воду. Ударив Юлі черговий напад ревнощів у голову. Мужик у неї чудовий, на інших баб не дивиться, все для дому, для сім’ї. Я сто разів говорила Юлі, щоб вона даремно не мучити і чоловіка не доймала ревнощами, а то й справді загуляє.

А історія така. Колишня її чоловіка – дівчина дуже ефектна, і комплекси з цього приводу переслідують Юлю з самого моменту знайомства з майбутнім чоловіком. Їй постійно здається, що її чоловік, як і раніше, нерівно дихає до своєї колишньої і при найменшій можливості закрутить (якщо вже не крутить весь цей час) шури-мури з нею.

На превеликий подив Юлі у чоловіка в друзях не було його колишньої, та й взагалі вона не змогла знайти її в соціальній мережі. І тут у зневіреної жінки дозрів геніальний спосіб вивести чоловіка на чисту воду. Вона створила підроблену сторінку своєї “суперниці”, заповнила її достовірними даними, наскільки змогла, завантажила пару фоток, знайдених в старих цифрових фотоархівах чоловіка і стала грати в детектива.

Всі мої умовляння залишити цю справу моментально відміталися. Загалом, спочатку Юля відправила йому запит на додавання в друзі, він його прийняв. Потім вона почекала кілька днів і написала “Привіт! Як справи?” Коли він відповів, Юля вже стала обурюватися, мовляв, відповів же – значить, пам’ятає її.

Далі вона вирішила промацати, коли вони бачилися востаннє – виявилося, що дуже давно перетиналися десь на вулиці. Тоді Юля пішла ва-банк. Стала повільно і методично розкручувати його на зустріч, підкидаючи дров у вигляді фактів з особистого життя (погано, коли дружина знає деякі подробиці стосунків чоловіка з колишньою).

Читайте також: Батько і допитливий син – плакав весь автобув

Так тривало, мабуть, місяць. Все віднікування чоловіка від зустрічі з “колишньої” Юля не сприймала як показник його вірності. Вона йшла напролом, і в підсумку він погодився на зустріч в кафе, просто поспілкуватися. Обуренню Юлі не було меж, нібито вони вже пеpeспали. Спочатку вона хотіла сама прийти на цю зустріч, але не витримала і влаштувала гучний скандал. Думаю, реакцію її чоловіка розповідати не треба.

Після цієї ідіотської витівки наше з Юлею спілкування поступово зійшло нанівець. Було це кілька років тому, і я навіть не знаю, з чоловіком вона живе зараз чи він пішов від неї. Та й не тягне якось дізнаватися.

Джерело.

You cannot copy content of this page