Головний ревізор країни, Микола Тищенко, показав нові фото з сімейного відпочинку

Подружжя зізналося, що потребують перезавантаження, тому вирушили в місце, яке ідеально підходить для цієї мети — в Тайланд. Сонце, пальми, солодкі манго і ананаси — найближчі тижні в родині ведучого «Ревізора» Миколи Тищенка пройдуть в одному з райських куточків планети. До речі, «зимівля» в теплих країнах вже стала для них доброю традицією.

«Зимівля в теплих краях — це наша добра сімейна традиція! Цього разу ми знову вибрали Тайланд, острів Пхукет, але тепер ми тут вже великою родиною. Підготовка була непроста, дня три після перельоту я приходила в себе, дуже переживала, як все пройде, адже знову налякали. Але як і з пoлoгами, виявилося більше уявних жaхів. Давид щасливий і спокійний. Я не розумію, як це — відпочивати без дитини більше тижня, і не особливо поділяю позицію деяких батьків “до 5-ти років ніяких перельотів, сиди вдома”.

Читайте також: Свята вдалися: фанати розкритикували Регіну Тодоренко за зайві кілограми (фото)

Ще ніколи морське повітря не принесло шкоди. Ми при першій же нагоді готові втекти з гидкої київської зими, там нас рятував тільки басейн. З народженням Давида головними критеріями у виборі місця для відпочинку стали — комфорт і безпека дитини! Пхукет взимку — ідеальне місце! »- розповіла Алла Барановська, дружина Миколи Тищенка.

Подружжя з радістю діляться фотографіями з відпочинку на острові Пхукет, а всім, хто ще не бував в Таїланді,  рекомендують записати в свій художній альбом місце, де гуляв сам Леонардо ДіКапріо у фільмі «Пляж», — острів Пхі-Пхі-Ле.

И прогноз не подтвердился 🍍🍍🍍🍍🍍

Публикация от Николай Тищенко (@nikolaytyshchenko)