Гоpоскоп нa тиждень. 23 – 29 квітня 2018 року. Здoров’я, любов чи гроші. Пeрeдбaчення для усiх знaків Зодiаку

Цей період одним може принести реальне збагачення, великий успіх у справах і вдалі придбання, а іншим, навпаки, значний збиток і невдалі дорогі покупки. А частіше може складатися так, що одна й та ж людина в один і той же день буде мати і збитки, і вигоду.

Так що на цьому тижні немає жодного дня, який можна було б назвати однозначно сприятливим і однозначно несприятливим. Пише zakarpatpost.net

Овен

Ви будете більше займатися собою, своїми особистими справами, тим, що для вас найважливіше і найбажаніше. У вас підвищиться енергійність і впевненість в собі, тому ви легко можете стати лідером, здобути перемогу над іншими або своїми недоліками, що гальмують ваш рух до успіху. Ви можете в якійсь мірі змінити свою долю. Але в другій половині тижня вам варто стримати ініціативу, зробити перепочинок і займатися в основному поточними справами.

Тілець

Планети схиляють вас до накопичення матеріальних цінностей, запасів. Тому можливі великі витрати на задоволення ваших запитів. Перша половина тижня сприятлива для придбання прикрас, предметів інтер’єру, освітлювальних приладів, дзеркал і творів мистецтва. І всіх речей тривалого користування, предметів для колекцій. У другу половину тижня краще нічого серйозного не купувати.

Близнюки

У цей період зростає сприйнятливість до інфекцій, ризик захворювань дихальної системи, тому ретельніше стежте за тим, у що ви одягаєтеся, а особливо взуваєтеся, оскільки промоклі ноги, протяги, одяг не за погодою може призвести до переохолодження. Не виключені хвороби зубів, кісток, суглобів. Наприкінці тижня можуть бути проблеми з судинами. Але з грошима вам неабияк таланитиме, очікуються несподівані прибутки. Не виключені й романтичні знайомства.

Читайте також: Всьoго oдин pядок з Бiблії, якuй мoже вирiшити уci прoблеми у пoдружжі

Рaк

На цьому тижні для вас найактуальнішими будуть питання, пов’язані з сім’єю, дітьми, житлом, побутом. Для творчих людей це час завершення одного проекту і дозрівання нової ідеї. Тільки не слід нічого починати в другій половині тижня. В цей час краще звертатися до незакінчених раніше справ або продовжувати розпочате. У людей несімейних можливі романтичні знайомства, а в другій половині тижня не виключені зустрічі зі старими приятелями, друзями дитинства.

Лев

Матеріальне становище багато в чому залежить від вашої працьовитості і працездатності. Доведеться проявляти більше винахідливості, щоб працювати більш ефективно. У кращому становищі будуть люди творчі, які люблять свою роботу. Успіх можливий в рекламі, організації всіляких шоу, в професіях, пов’язаних з виготовленням і продажем одягу, прикрас, доглядом за дітьми. У другій половині тижня гальмування та затягування в справах можуть позначитися і на доходах.

Діва

Гарний час для зміцнення імунітету, переходу на більш здоровий спосіб життя і більш корисне харчування. Позитивне ставлення до людей і прогулянки на свіжому в повітрі в сонячну погоду теж можуть зробити вас енергійнішими і працездатнішими. У другій половині тижня небажані операції і обстеження. Потребує особливої ​​уваги система кровообігу, очі. При неуважності до свого здоров’я можуть загострюватися хронічні хвороби, є небезпека виробничих травм і отруєнь.

Терези

У цей період дуже важливо зберігати об’єктивність як в оцінці інших людей і подій, так і в оцінці власних здібностей і можливостей. Ваша самостійність і самодостатність в цей час невелика, вам потрібна підтримка на всіх рівнях. Точніше, вам доведеться визначитися, на чиєму боці ви будете і проти кого. У цей період можлива участь в колективних конфліктах, суперечках або навіть в судових розглядах. Особисте життя теж може бути бурхливим, можливі конфлікти через гроші або ревнощі.

Скорпіон

Ваші грошові успіхи залежать не тільки від вас, важливою є конструктивна взаємодія з близькими людьми, особливо з чоловіком (дружиною) щодо заробітків і розподілу сімейного бюджету. В іншому випадку не виключені розбіжності, що призводять до проблем не лише особистих, а й матеріальних. У другій половині тижня небажані відрядження, далекі і довгострокові поїздки на заробітки, краще нічого не міняти в цей час.

Стрілець

У цей період слід берегти печінку і всю нижню частину тіла. Якщо є проблеми з ногами, суглобами, вжийте профілактичні заходи. Взагалі, це хороший тиждень для зміцнення здоров’я, при цьому не обов’язково ходити по лікарях. Навпаки, краще не відвідувати медичні установи без крайньої необхідності. Краще створіть в своєму будинку комфортну для себе обстановку, частіше займайтеся тим, що піднімає вам настрій, і відчуєте себе значно краще.

Козеріг

Підвищене прагнення до соціальних досягнень, завоювання авторитету в суспільстві. Для вас дуже важливо бути лідером в суспільстві. При певному старанні ви можете добре проявити себе в професійній сфері. Що стосується політичної активності, громадської діяльності, то ваше лідерство пов’язане з боротьбою, протестом, порушенням правил, участю в скандалах. Мирним і традиційним шляхом досягти популярності і визнання в обраних вами колах не вдасться. У другій половині тижня краще не починати нічого нового.

Водолій

На ваші матеріальні справи сильно впливають зовнішні обставини та інші люди. Це можуть бути роботодавці або покровителі, спонсори або друзі, які захочуть або, навпаки, не захочуть допомогти вам в бізнесі або кар’єрі. Менше дослухайтеся до чужих порад, живіть велінням власного серця – воно точно знає, що вам насправді потрібно. Можливий успіх у вільній професії, в областях, близьких до мистецтва і краси, завдяки людям, які можуть зробити вам рекламу. У другій половині тижня затримки, перешкоди в справах можуть привести до тимчасового погіршення матеріального становища. Але невдовзі все минеться.

Риби

Психологічно і енергетично важкий період, можливе загострення хронічних захворювань, під ударом ендокринна і лімфатична системи. Дбайливо слід ставитися до нирок і шкірі, не виключені запалення і висипання на обличчі, на губах. Ризик травм підвищений на початку тижня. У першій половині тижня небажані будь-які операції, особливо в області обличчя і голови. У цей час добре відпочивати, накопичувати сили, корисні заняття йогою, медитації.