fbpx

Горбунов показав залаштунки “Танців з зірками” у форматі 360°

Глядачі проекту зможуть віртуально потрапити на знімальний майданчик.

Ведучий легендарного оновленого проекту “Танці з зірками” Юрій Горбунов провів унікальну екскурсію знімальним павільйоном в інноваційному форматі 360°. Передає ТСН

Глядачі віртуального туру зможуть відчути себе частиною проекту, адже матимуть можливість пройти шлях, який долає кожна з зіркових пар проекту щонеділі: від гримерних кімнат до зіркового балкона.

Читайте також: Цнoтливі селфі та милі фото: що постить у мережі “Міс Україна-2017” Поліна Ткач (фото)

Розпочинається екскурсія, звичайно ж, з гримерних кімнат зірок. Саме в цій зоні учасникам проекту роблять макіяж, приміряють вбрання, тут тривають останні приготування перед виходом на паркет.

Ще одним місцем, куди зможе потрапити глядач екскурсії в форматі 360°, стане “Red room”. Саме з цієї кімнати зірки виходять на паркет, а їхні колеги по проекту прискіпливо спостерігають та вболівають один за одного.

“У цій кімнаті атмосфера одночасно і святкова, і напружена,  адже кожен вихід на паркет –  це виклик і для самої зірки, і для її конкурентів”, – зазначає телеведучий проекту Юрій Горбунов.

Зірковий екскурсовод також запрошує глядачів унікальної екскурсії відчути себе в ролі учасників,  опинившись в серці знімального майданчика – на головному танцювальному паркеті країни. За допомогою спеціальної технології 360°, можна оглянути все, що бачать зірки оновлених “Танців з зірками”: суддівський стіл, глядацьку залу та камери, які стежать за кожним рухом учасника.

Після того, як виконання танцю вже позаду, кожна пара поспішає на зірковий балкон, з якого відкривається неймовірна панорама на знімальний майданчик. Саме з цього місця учасник проекту дізнається свої бали та місце в турнірній таблиці.

You cannot copy content of this page