fbpx
Без рубрики,  Життя,  Поради

Гороскоп любові для кожного зі знаків зодіаку на 23 червня 2018 року

Овен Ще не пізно все змінити у ваших стосунках. Хоч їм вже більше одного дня, вони все одно ще подібні глині, пластиліну, мокрому піску: дуже легко піддаються коригуванню і деформації. Сьогодні можете зайнятися  – на ваш розсуд.

Телець Якщо вже ви вирішили тримати щось у секреті від вашого коханого чоловіка, то докладіть максимум зусиль для того, щоб він про наявність цього секрету навіть не почав здогадуватися. В іншому випадку, ваші відносини можуть піти під укіс, а вам це зараз ні до чого. Особливо сьогодні.

Близнюки Зірки радять вам сходити сьогодні в перукарню і спробувати привести в порядок свою зачіску. Можна спробувати і більш радикальні прийоми для зміни іміджу — включайте свою фантазію на повну катушку.

Ракам, особливо несімейним, сьогодні зірки настійно рекомендують зайнятися перестановкою меблів у квартирі, а якщо ще залучити до цього друзів, то вб’єте відразу двох зайців: і з справою швидше впораєтеся, і заняття на вечір знайдеться.

Читайте також: Вперше за довгий час Тіна Кароль розповіла про страшну прикмету на власному вінчанні

Лев Відповідний день для того, щоб зробити що-то в перший раз. Наприклад, перший раз поцілувати вашого улюбленого чоловіка або перший раз зізнатися йому в любові. Якщо ви не зробите це цього разу, невідомо коли ще випаде така унікальна можливість.

Діва Сьогодні вам знову доведеться згадати, чим дружба відрізняється від кохання і чому не можна змішувати одне з іншим. Чи можна: це залежить від вашого настрою і ставлення до конкретної людини. Зірки бажають вам прийняти правильне рішення і потім ні секунди не мучитися в сумнівах.

Ваги Сьогодні вашій коханій людині буде не вистачати вашого товариства, тому якщо у вас буде хоча б одна вільна хвилинка, краще проведіть її з нею. В іншому випадку, ви ризикуєте вже завтра опинитися в суспільстві депресивної людини, абсолютно впевненої в тому, що її не люблять.

Скорпіон Сьогодні збудеться ваша давня мрія. Втім, її втілення в життя може зашкодити вашому особистому житті: ви загадали бажання давно, задовго до появи у вашому житті дорогої вам людини. Вибір між мрією і любов’ю – не найлегший, проте вам доведеться сьогодні його зробити.

Стрілець Не будьте категоричні у відносинах з вашою коханою людиною! Гнучкий підхід допоможе вам краще зрозуміти, що створилася в цей день ситуація і знайти з неї найкращий вихід. А може бути, і виходу шукати не доведеться, вас все і так влаштує. Головне, постарайтеся не рубати з плеча.

КозерігУ Козерогів у цей день, можливо, буде не все в порядку з внутрішнім світовідчуттям, і ці проблеми можуть сьогодні істотно зіпсувати настрій вам і вашим близьким. Допоможе вам, як втім, і завжди, ваша родина і близьке оточення. Чоловік (або дружина) підбадьорить вас, поставивши перед вами абсолютно несподівану проблему, і до вечора все як рукою зніме!

Водолій Сьогодні вам варто познайомити вашу улюблену людину з чимось дуже важливим, з чим ви ніколи і нікого до цієї пори не знайомили. Це буде дуже відповідальний крок, що символізує ваше ще більше зближення, тому заздалегідь подумайте, наскільки ви до нього готові.

Риби Сьогодні вам доведеться взяти на себе всі турботи про господарство. На жаль, тільки справами кухонними ваші тяготи не обмежаться: робити вам належить все і у великих кількостях. Втім, вдячністю за це “спасибі” від дорогої вам людини. Багато це чи мало – судити вам.

Джерело

You cannot copy content of this page