Вперше за довгий час Тіна Кароль розповіла про страшну прикмету на власному вінчанні

Співачка Тіна Кароль розповіла про страшну прикмету на своїм весіллі.Тіна Кароль вперше за довгий час після смeрті її чоловіка Євгена Огіра 28 квітня 2013 року заговорила про своє горe.

Кароль прожила зі своїм чоловіком лише п’ять років, після чого він раптово помeр від рaку шлунка. Йому було всього 32 роки. А Тіна стала вдовoю в 28.

У зворушливому фото Тіна Кароль розповідає про вінчання 15 червня 2008 року. Вона зізнається, що виходила заміж вже будучи вагітнoю, але намагалася це приховати кроєм сукні. А під час вінчання на ній загорілася фата. Тоді дівчина просто засміялася, але тепер визнається, що це був стрaшний знак.

– В одному з інтерв’ю раніше Кароль розповіла, що чоловік заповідав їй певний план, за яким вона живе і вона його виконує:

Читайте також: Втікала від побоїв батька з дисятирічним братом. Бабуся сказала, що сама винна не потрібно провокувати

“Я буду такою, як він хотів: щасливою, усміхненою, талановитою і сильною. По-іншому не можна. Я повинна. і буду щирою. Коли зможу показати свою вразливість, слабкість – покажу. Коли мені боляче це показати, я знову стримую сльози. Бережіть вашу любов, цінуйте моменти, культивуйте вашу сім’ю і так виховуйте дітей “, – закликає співачка.

Джерело