Гороскоп на 10 вересня: які сюрпризи підготував Всесвіт кожному зі знаків Зодіаку

Овен

У Овнів є поле для маневру, але немає гарантій прогресу. Незважаючи на зусилля, справа буде просуватися туго, можливо, ви будете тупцювати на місці. Причиною може стати ваша помилка або загальний хід подій, над яким ви не владні. Проте, в цей день вам краще не зменшувати темп: можна дещо встигнути, якщо не сидіти склавши руки. Не варто відкладати поїздку, тренування, ділову зустріч.

Телець

У Тельців справи йдуть зі змінним успіхом. Можливе розчарування у виборі, який ви зробили з чужої подачі (в цьому випадку, ще не пізно розірвати угоду, повернути або обміняти придбання). Більш серйозні труднощі чекають вас, якщо ви сильно залежите від інших людей, і ворогів, і партнерів. Варто стежити за їх таємними маневрами: їх специфічні проблеми одного разу можуть стати вашими.

Близнюки

У Близнюків аж до вечора зберігається можливість діяти. Користуватися нею чи ні, ви вирішуєте самі. Можна внести свою лепту в незвичайні ігри друзів або в іншу нестандартну акцію. Ваша вразливість сьогодні полягає не в активності, яку ви проявили, а в ілюзіях. Ви можете відчувати неправдиву жалість або живити помилкові надії, помилятися щодо своєї або чужої особистої ролі в подіях.

Рак

Ракам в цей день потрібна уважність в дорозі: є ризик заблукати. Частина занять, контактів і тем для розмови може бути випадковою. Можливо, ви розговоритеся з попутником, когось підвезете. Але не варто вважати час втраченим і докоряти собі за неорганізованість: зірки підказують, що сьогодні будь-які події таємно ведуть до мети. Можливо, знайдеться обхідний шлях там, де небезпечний прямий.

Лев

Левам краще бути в гущі подій (або в курсі того, що відбувається). День обіцяє плутанину, зваби і помилкові надії, але не всі події негативні. Частина з них — прообраз вашого майбутнього, наприклад, нового способу зв’язку з однодумцями. Спільні поїздки і невеликі розваги в цю добу не заважають корисним справам. Варто підтримати співпрацю з друзями і партнерами здалеку.

Діва

Діви нечітко уявляють собі картину того, що відбувається, можуть помилятися щодо істинної розстановки ролей, реальної підоснови ситуації, чужих таємних мотивів. Можливе ідеальне уявлення про партнера, роботодавця, іншу значущу людину, або про свою власну роль в подіях. Невірно можуть бути витлумачені прояви співчуття. Небажані починання, у тому числі, кар’єрні.

Терези

Терези легко розправляться з випадковими перешкодами. Непорозуміння і ілюзії не завадять їм знайти шлях або довести до кінця співпрацю. Зірки радять звертати увагу на давні гострі моменти в партнерських справах: в будь-якому активному союзі назріло спільне вирішення нагромаджених протиріч. У вас і партнера або одна проблема на двох, або ви з’єднані за принципом сполучених посудин.

Скорпіон

Події цього дня здатні ввести Скорпіонів в оману. Не виключена помилкова тривога. Зірки пропонують вам сприймати такі ситуації, як навчальні, і користуватися шансом заново відпрацювати якийсь корисний прийом. Виявляти особисту ініціативу, як і сприймати всерйоз чужу, сьогодні не рекомендується: багато поривів будуть плодом випадку чи ілюзій. Можливий ненавмисний обман з боку друга.

Стрілець

Стрільцям варто відгукуватися на всі пропозиції партнерства та прохання про допомогу, навіть зроблені в останній момент. Можна дати шанс шлюбу або роману, відновити творчий або діловий тандем. Привід для взаємодії буде зберігати свою актуальність кілька місяців, даючи вам час спрацюватися з новим партнером або помиритися зі старим. Але важливо позбутися від ілюзій, що стоять між вами.

Козоріг

День дарує Козорогам енергію для дрібних справ, але до неї має додаватися гарне самопочуття. Бадьорий настрій дозволить вам зробити щось нескладне, але корисне. Нездужання помітно знизить працездатність. В цьому випадку, зірки радять відмовитися від зайвої суєти, а термінові справи делегувати іншим. Не варто сприймати серйозно свої сьогоднішні сумніви: швидше за все, це тимчасове «помутніння».

Водолій

Водоліям події цього дня підказують потрібний баланс між фізичною та розумовою активністю. Не варто будувати великих планів, краще довіритися чуттю або піти на поводу у моменту. Назрілі дрібні справи відкладати небажано. Якщо ви розторопні і легкі на підйом, то протягом доби встигнете зробити кілька справ: провести переговори, відправити листа, зробити поїздку, сходити на побачення.

Риби

Риби відчувають труднощі у відносинах з партнерами і близькими, в яких не завжди віддають собі звіт. Між вами і іншою людиною не буде війни, але може стати обман, омана, помилкова надія. Прояснити ситуацію в цю добу навряд чи вийде. Якщо ви розгублені або нервуєте, краще не сидіти склавши руки. Можна відволіктися на прості домашні обов’язки або на дрібні ділові клопоти.