Гороскоп на 2 квітня: кому кохання, а кому гроші

Овен

Намагаючись досягти важливої професійної мети, не намагайтеся зробити все й одразу – так ви лише знесилитеся, а свого, на превеликий жаль, все одно не досягнете, тому дійте поетапно.

Телець

Активна фізична діяльність, на відміну від розумової роботи, сьогодні користі вам не принесе, тому менше різких і – на жаль! – безглуздих рухів і більше роздумів.

Близнюки

Налаштовуватися сьогодні треба лише на позитив, тоді будь-яка справа, за яку ви візьметеся, складатиметься легко й без напруженості, а негатив лише позбавить вас сил, яких навесні й так небагато.

Рак

По моральну підтримку, вкрай необхідну вам сьогодні, потрібно звертатися до близьких вам людей – лише вони зможуть зрозуміти ваш стан і сказати вам саме ті слова, на які ви чекаєте.

Лев

Продуктивною – у професійному плані – буде лише друга половина дня, тому на ранок не варто планувати важливі справи та зустрічі – краще відпочити та відновити сили.

Діва

День сприятливий для пошуків нової роботи, яка в теперішній життєвій ситуації задовольнятиме вас не лише з матеріального, але й з морального боку – зараз дуже важливо розуміти, що робиш добру справу.

Терези

Конфлікт із близькою людиною може спалахнути через дрібниці, та наслідки матиме тривалі, тому треба максимально утримуватися від будь-якого – навіть незначного – з’ясування стосунків.

Скорпіон

Енергію, в якій ви не відчуватимете нестачі, необхідно спрямувати на добру справу, наприклад, на вирішення робочих питань або наведення ладу в своїй домівці – постійній чи тимчасовій.

Стрілець

День для вас чітко розділиться на дві половини: до обіду бажано довести до пуття розпочаті раніше справи і тільки після цього стати до реалізації нових проєктів, інакше вони повсякчас будуть уповільнюватися.

Козеріг

Поява у вашому житті людини з минулого нестиме серйозне смислове навантаження: висока ймовірність того, що вона має порадити вам, як діяти в ситуації, яка склалася у вашому житті.

Водолій

Відволіктися від сумних думок, які можуть охоплювати вас цього дня, допоможе хороша книга або захопливий фільм – найкраще, якщо ви оберете жанр детективу, за перипетіями якого так цікаво стежити.

Риби

Необхідно відмовитися від будь-яких зустрічей, крім суто ділових: перемовини з діловими партнерами, на відміну від особистих побачень, виявляться успішними – вдасться досягти необхідної домовленості.