Гороскоп на 20 жовтня: з кожного життєвого уроку вчасно робіть висновки

Овен

Овни щасливі, але їх перемоги часто будуть супроводжуватися побічними ефектами. Багато представників знаку просунуться в своїх поточних справах, зроблять ривок в подорожі або дослідженні, доб’ються результатів в тренуваннях або технічних роботах, налагодять співпрацю — і одночасно стануть жертвами ілюзій у коханні, заручниками своїх таємних старих надій, або викинуть на вітер частину грошей.

Телець

Для Тельців велика небезпека помилок у фінансовій і податковій сфері — і, як наслідок, втрат (невдалих інвестицій, обману і ілюзій в матеріальних справах). Вашу природну практичність можуть підмінити наївність і неуважність. Можна зіткнутися з плутаниною, нечесністю, подвійною мораллю, помилковим маневром. Ризик помилки вищий, якщо ведуться справи з іноземцями або розрахунки в чужій валюті.

Близнюки

Близнюкам варто пам’ятати приказку “поспішиш — людей насмішиш”. Можливо, сьогодні вона погано працює на ваших друзях і конкурентах, але з регулярністю буде спрацьовувати на вас (особливо, в дрібницях). Зірки радять вам уважніше вибирати напарників і не надто покладатися на чуже благородство. Не варто вдаватися до посередників в матеріальних і житлових справах, в любовних питаннях.

Рак

Ракам неважко тримати темп в рутинних справах. Азарт, енергія і цілеспрямованість прийдуть в ході роботи. Сама ситуація направить ваші зусилля або зусилля ваших помічників в потрібне русло. Перевагу краще віддати старим або відкладеним справах. День дозволяє просунутися в лікуванні хвороби, виправленні помилки, ремонті, дресируванні, у сфері послуг і у співпраці з іноземцями (іногородніми).

Лев

Левам день обіцяє зрушення в активній, але з різних причин призупиненій частині їх творчості або бізнесу. А також в грі, пошуку, дослідженні, подорожі та інших динамічних енерговитратних заняттях. Відповідний момент для кидка в туристичному поході, спортивних тренувань і танців (особливо, відпрацювання різних парних прийомів), навчання і дресирування тварин, сеансу лікувальної гімнастики.

Діва

Діви можуть просунутися в технічній частині своїх занять, але ризикують зазнати поразки в «тонких» сферах — наприклад, в області почуттів. Не виключені естетичні та фінансові помилки. Багато Дів стануть жертвою любовних ілюзій, ідеалізму, романтизму, ностальгічної прихильності до сім’ї, рідної культури або місць дитинства. Краще не поспішати з оцінкою своїх досягнень, відкласти рішення.

Терези

Зірки радять Терезам не зменшувати взятий темп, продовжувати роботу, шлях, тренування, співпрацю. Але не всі Терези захочуть послухати цієї рекомендації. Багатьох Терезів збентежить брак бажаного комфорту і неможливість вибрати все на свій смак. Аж до вечора фоном всіх ваших занять можуть залишатися дрібні непорозуміння. Не виключені легкі нездужання. Небажано робити покупки в дорозі.

Скорпіон

У цей день Скорпіонам краще не розраховувати на різкі зміни ззовні. Не варто і самим намагатися робити щось для кардинального перелому ситуації. Якщо розпочатий напередодні захід пішов успішно, сьогодні можна ще трохи в ньому просунутися: освоїти ще один робочий прийом або канал заробітку, усунути ще одну помилку. Бажано утриматися від купівлі — продажу, фінансових ігор, інвестицій.

Стрілець

Стрільці щасливі на терені спорту, ігор і різних активних занять, але терплять фіаско у коханні, в естетичній і фінансовій частині справ. Зірки радять вам не займатися налагодженням відносин, дизайном, пошуком заробітку і постійного житла, утриматися від операцій з грошима, речами і ресурсами. Небажаний остаточний стратегічний вибір у справах, пов’язаних з власним здоров’ям.

Козоріг

Козорогам корисно “провітритися”. Якщо дозволяє час і самопочуття, краще відкласти нетермінові справи і влаштувати розминку — наприклад, прогулятися по забутих місцях. Також, можна зробити короткий ефективний кидок в домашніх справах або бізнесі: ви несподівано легко подолаєте лінь або страх і впораєтеся зі справою, яку довго відкладали. Своїм і чужим почуттям в цю добу вірити не варто.

Водолій

Водолії вільні від зовнішнього контролю і нав’язаних правил, а також від внутрішніх затискачів і старих психологічних комплексів. Можна займатися тим, що подобається і представляється перспективним (особливо, якщо напередодні ви вже дали такому заняттю успішний старт). Не варто прагнути до матеріальної вигоди або до визнання: важливіше пригадати забутий навик, розчистити шлях або «набити руку».

Риби

Для Риб це підступний двоїстий день. Небезпечно захоплюватися, вірити в диво або в стабільний успіх: випадково перемігши в окремому напрямку, ви ризикуєте зіпсувати свої позиції в цілому. Ускладнити ситуацію може ваш або чужий ідеалізм, одностороння або взаємна омана в області почуттів, фінансів, віри, естетики або етики. Не варто брати зобов’язання, ставити цілі, виступати в ролі посередника.