Гороскоп на 23 лютого: день дозволяє розвивати ділові та особисті стосунки

Овен

Овнам краще зайнятися справами практичними: прибутковим бізнесом, житлом, господарством. Не найвдаліший час для романтики і розваг, а також відпочинку: навіть вдома не вийде розслабитися і піти від нагальних справ, наприклад, приготування їжі. З іншого боку, якщо у родині або в близькому колі панує напружена атмосфера, клопоти поглинуть надлишок емоцій і допоможуть утилізувати негативну енергію.

Телець

Тельці зацікавлені оригінальною справою або прикладним хобі, в якому покажуть себе як оригінали, ентузіасти, здатні учні або майстри на всі руки. Багато Тельців будуть готові займатися тим, що їх хвилює, до ночі. Одержимого своєю манією Тельця оточення легко зможе “використовувати в господарстві”, залучаючи до вирішення нагальних завдань — але для цього потрібно знати ключ до його захоплення.

Близнюки

У ситуаціях цього дня Близнюки змушені відточувати ділові або господарські риси. А також, якщо того вимагають їх поточні цілі, тренувати емпатію і проникливість. Все, що становить в даний період життя їх головний інтерес, аж до ночі залишиться «за кадром». Зірки не радять планувати на цей день навчальні заходи, розваги, інтелектуальну роботу і важливі особисті контакти.

Рак

Раки можуть провести цей день в “працях праведних”, працюючи на себе або на потреби команди. Не варто лінуватися, поки у вас є стимул і натхнення. Відповідний емоційний настрій додасть завзятості і віри в кінцевий успіх (особливо там, де потрібні практичність, далекоглядність і терпіння, доводиться працювати з новими людьми або в незвичайних умовах). В ході роботи можуть стати друзями колишні вороги.

Лев

Зірки рекомендують Левам берегти своє тілесне і душевне здоров’я, не залишати без вагомої причини знайому територію. Шкідливі і перевантаження, і бездіяльність. Добре займатися справами “з-за лаштунків”, перебуваючи в укритті або на безпечній дистанції від вогнища проблем. Можна зайнятися оновленням свого побуту, прихованою частиною бізнесу або професійною роботою. Не варто забувати і про їжу для емоцій.

Діва

Діви мають право відкласти в сторону всі офіційні справи і “відвести душу” в старовинному хобі, можливо, трохи модернізувавши його на новий лад. День допоможе вам тісніше взаємодіяти з близькими по крові і духу людьми (ріднею, старими друзями), саме з ними краще піде командна робота. Незважаючи на орієнтацію в майбутнє, багато занять будуть пофарбовані ноткою сентиментальності і ностальгії.

Терези

У цей день Терезам доводиться переслідувати не ті цілі, які близькі їм особисто. На перше місце можуть потрапити інтереси сім’ї або бізнесу. Не виключений негативний емоційний фон, як тінь минулого. Ситуації цієї доби не завжди будуть ситуаціями вашої сили. Можливо, доведеться звернутися до тих, хто більше досвідчений в ділових і фінансових питаннях. Важливіше логіки і знань буде чуття або “голос крові”.

Скорпіон

Скорпіонів супроводжує удача і тінь минулого. Успіх найімовірніший за рахунок старих напрацювань — або колишніх відносин, де присутня емоційна, ділова гармонія. Багато Скорпіонів будуть затребувані завдяки своїй досвідченості в складному питанні. Не варто відмовлятися від дружньої або спорідненої допомоги, від підтримки з-за кордону, часткової співпраці з конкурентом.

Стрілець

Стрільці можуть опинитися перед складним завданням, з яким їм не впоратися без сторонньої допомоги. До її вирішення навряд чи доречно залучати чужих і випадкових людей. У найбільш вигідному становищі опиняться стрільці, які ладнають зі своїми близькими (ріднею, земляками) або мають довірених осіб, з якими можна ділитися секретами. Не варто ігнорувати правила приватності і самим Стрільцям.

Козоріг

Козорогам день дозволяє розвивати ділові та особисті стосунки. Події будуть підкорятися правилу “чим більша довіра, тим більший успіх”. Енергію, терпіння і натхнення сьогодні дасть не борг або розрахунок, а душевна прихильність і хороший емоційний резонанс. У деяких ситуаціях, доречне повне стирання кордонів між партнерами. День вдалий для зустрічі та приватної співпраці.

Водолій

Водоліям не варто сподіватися на прогрес у головному. Належить зайнятися дрібницями і прихованими деталями. Можливо, доведеться зробити якусь хатню роботу, допомогти близьким. Може вимагати лікування старе нездужання. Необхідна робота не буде нудною: в ній можна застосувати частину своїх неординарних ідей, перевірити новий інструмент або прийом. Час пролетить швидше, якщо включитися в справу емоційно.

Риби

Зірки не радять Рибам ні метушитися даремно, ні лінуватися. День підкаже оригінальний хід і допоможе залишитися на вірному шляху. Залежно від особистих потреб і настрою, ви зумієте просунутися в бізнесі, залагодити технічну або побутову проблему, підтримати динаміку в любовних відносинах або творчій області. Можна зробити щось незвичайне і корисне для себе, дітей, близьких.