Гороскоп на 3 червня: чекайте сюрпризів і рутинних турбот

Овен

Овнам не варто зволікати із здійсненням задуманого і ухилятися від виконання складних завдань. День створює умови для таємних маневрів і маніпуляцій, допомагає вам приховати ваші мотиви і зберегти у таємниці бойові прийоми. Багато чого буде робитися за натхненням або по пам’яті. Можна орієнтуватися на прикмети або на маяки, розставлені в минулому. День вдалий для розвідки і дій під прикриттям.

Телець

Тельцям варто користуватися вдалим моментом для співпраці, у тому числі, секретної. Можна швидко виконати домовленості, досягнуті вранці або ввечері напередодні. При необхідності, поле дій буде розширено. Якщо ви залишилися наодинці, допоможе хтось із друзів або родичів (можливо, вони відчують ваші потреби інтуїтивно). Не виключена і допомога від випадкових осіб, наприклад, попутників.

Близнюки

Близнюків чекає день рутинних турбот. Спочатку, бажано внутрішньо налаштуватися на роботу: як тільки ви або ваші помічники знайдете потрібну емоційну хвилю, справа піде як по маслу. Увійшовши в азарт, ви вирішите заодно кілька супутніх проблем. Краще займатися рудиментами минулого — наприклад, лікуванням застарілої хвороби, вологим прибиранням, відпрацюванням боргів, ремонтом старої техніки.

Рак

Ракам не варто сидіти без справи. Зірки охоче допоможуть узгодити вибрані заняття з особистими звичками і настроєм. Можна спиратися на пам’ять, інтуїцію, прикмету, сон. Легко вирішуватимуться поточні завдання в бізнесі, побуті, мистецтві, вихованні дітей. Будь-яка справа піде легше під музику. Вдалий день для занять фітнесом і спортом, подвійно сприятливі розтяжка, йога, бойові мистецтва.

Лев

Зірки рекомендують Левам знайти час для домашніх справ, благоустрою або прибирання особистої території. День підходить для побутових турбот, підтримки сімейного бізнесу, роботи на дому, допомоги батькам, залагоджування житлових проблем. Послужать хорошу службу старі традиційні системи охорони і захисту — від пультової сигналізації до вірного чотирилапого друга, який стереже будинок у вашу відсутність.

Діва

Дівам краще використовувати цей день для поїздок, спілкування, вирішення нагальних справ. Не варто сумувати, якщо по мірі розвитку подій початковий список завдань розшириться: впоратися із зростаючим фронтом робіт допоможуть взаєморозуміння і взаємодопомога. Стане в нагоді інтенсивний контакт з ріднею чи близьким старовинним оточенням. Допоможе не втрачати оптимізм і той факт, що більшість проблем вам знайомі.

Терези

Терезам варто поставити в пріоритет бізнес, побутові клопоти, сплату податків і боргів. В ході шопінгу краще віддати перевагу господарським потребам, вибору ліків, побутової хімії, інструментів, спорядження, обладнання. Якщо виникла термінова необхідність в чомусь, не варто відразу хапатися за гаманець: можливо, у вас в господарстві є зайві речі, не задіяні резерви і «заначки».

Скорпіон

Скорпіони легко зорієнтуються в обстановці і почнуть вправно діяти в своїх інтересах. Для типових Скорпіонів кращим навігатором стане їх блискуча природна інтуїція. Іншим допоможуть зовнішні обставини, оточення і «запас міцності» з минулого. Не варто зволікати, якщо ви хочете продемонструвати свою майстерність, підтягнути фізичну форму, захистити свої права або володіння.

Стрілець

Благополуччя Стрільців залежить від їх бекграунду, наявності власних «запасних потужностей» та вміння їх використовувати. Ваші моральні активи будуть мати мале значення, якщо не підкріплені матеріальними. День допомагає отримати допомогу з ресурсів, створених в минулому, наприклад, скарбнички або резервного рахунку. Вас можуть виручити багаті боржники. Намагайтеся не афішувати свої дії і методи.

Козоріг

Козороги можуть розраховувати на допомогу старих друзів, але непогано впораються з поставленим завданням і наодинці. Можливо, це буде продиктовано недовірливістю і прагненням максимально убезпечити себе на майбутнє. Вас зробить обачнішими пам’ять про чужий і свій негативний досвід. Також, у цю добу ви дуже потайливі. Не виключено, що навіть близькі не будуть здогадуватися про ваші маневри.

Водолій

Водоліям зірки радять займатися поточними справами, уникаючи радикальних життєво важливих рішень. Краще поставити на паузу свої нові плани, а хитрість і винахідливість направити на вирішення давніх проблем і вилучення доходу із знайомих джерел. Пішовши з головою в насущні турботи, ви не лише нічого не втратите, але і отримаєте бонус у вигляді зайвого заробітку або відданого боргу.

Риби

Зірки прихильні до Риб і радять їм бути сміливішими. Удача можлива в будь-якій обстановці і в будь-якому місці — у тому числі, далеко від дому, в обмежених умовах, в сумнівній ситуації. Не варто переслідувати суто матеріальні цілі, зараз вам куди важливіше затвердити свою моральну перемогу. Ви переможете завдяки членству у впливовій групі, отримаєте підтримку або свою частку в “спільному пирозі”.