Гороскоп на 7 травня: зірки обіцяють успіх і легкість у вирішенні проблем

Овен

Овнам краще зосередитися на складних завданнях і критичних темах. Актуальні питання безпеки, наслідків експериментів і оновлень, розподілу навантажень або податкового тягаря. Очікується підвищена потенційна конфліктність. Можлива важлива розмова. Є ризик сварки з однодумцями. Стане в нагоді інформованість, інтуїція і досвід маневрів в нештатній ситуації.

Телець

Тельців нервують переговори і дружні дискусії, але ухилитися від них важко. Ситуація потребує вашої персональної думки, або ви самі вирішите ризикнути і висловитися. Не всі оцінять вашу самобутність. Співрозмовник може спровокувати вас на неприємну розмову, а обговорювана тема позбавити рівноваги. Загальна нервозність або ваша особиста нестабільність приведуть діалог до несподіваного фіналу.

Близнюки

Близнюки проведуть день у вимушених переговорах, клопотах або інтенсивному інформаційному пошуку. Ймовірність ускладнень посилиться далеко від дому, наприклад, у відрядженні. Непередбачені події можуть змусити вас змінити маршрут, зробити технічну перерву, глибше вникнути в неприємну тему. Потребує уваги здоров’я: на тлі суєти або переживань можуть нагадати про себе приховані нездужання.

Рак

Раки непогано переносять стреси, можуть опинитися у виграшному становищі серед загального хвилювання. Головна тема дня вимагає інтенсивних переговорів, буде стосуватися якогось оновлення, експерименту чи кризи. Може відбутися важлива розмова з другом, партнером, колегою, дитиною. Не варто поспішно переходити від слів до конкретних дій: в цю добу «легко сказати, але важко зробити».

Лев

Левам необхідно правильно визначити для себе джерело проблем і канали можливої підтримки. В цей день ненадійна дружба і крихкий сімейний світ. Небезпечно роздувати сварку у будинку або на своїй території, приймати гостей. Варто уникати відкритого бою: ворог непередбачуваний. Не на вашу користь закінчиться суперечка, конкуренція. Краще кинути сили не на ворожнечу, а на оборону і зміцнення того, що є.

Діва

Зірки радять Дівам діяти у двох напрямках: працювати над нагальними проблемами і витягати із цієї аварійної ситуації вигоду. Новини та контакти цього дня торкнуться вас безпосередньо. Виявиться важливою чиясь персональна думка. Кращим способом вирішення завдання може стати особиста зустріч і предметна розмова, за умови, що ви не дасте втягнути себе в гостру суперечку і конфлікт.

Терези

Терези отримують шанс відточити свої ділові і господарські якості. Небажано планувати на цей день веселий відпочинок, вільну творчість, розважальні та романтичні заходи, бо всі розмови будуть крутитися навколо прагматичних тем і нагальних справ. Зірки радять стежити за новинами, а також тримати напоготові засоби зв’язку: можливо, доведеться вести інтенсивну переписку.

Скорпіон

Скорпіони можуть бути залучені в непростий діалог з несподіваним результатом. Аргументи і мотиви співрозмовника непередбачувані, вгадати їх вам частково допоможе інтуїція. Результат залежить від вашої манери вести розмову, а також від бази, якою ви володієте. Ви можете вийти переможцем, якщо холоднокровні, далекоглядні і ресурсні. Чутливість, запальність і дратівливість стануть факторами ризику.

Стрілець

Стрільцям вигідніше триматися в тіні. Зірки радять вам взяти участь у зовнішньому житті лише в тому разі, якщо це продиктовано якоюсь необхідністю. Варто віддати перевагу приватним переговорам, закулісним зустрічам, віддаленій роботі, закритим нарадам, поїздкам по платних трасах. У будь-якій ситуації варто врахувати ризик непередбачених ускладнень, особливо, з транспортом, обладнанням і зв’язком.

Козоріг

Козороги сьогодні у виграші, і це не обов’язково матеріальний прибуток. Для багатьох Козорогів удача буде полягати у відсутності катастрофічних змін і поганих новин. В особистих бесідах цього дня ви зможете зміцнити свої позиції і підтвердити авторитет, у тому числі, батьківський. Пряма вигода можлива за рахунок чужих проблем (наприклад, якщо друзі або колишні недруги потребують вашої допомоги).

Водолій

Головне завдання Водоліїв — уникнути конфлікту (а якщо він стався, то його наслідків). Зірки радять включити інстинкт самозбереження і не ризикувати без потреби: давши волю своєму темпераменту, волелюбності або оригінальності, ви накликаєте на себе чимало проблем зараз і у віддаленій перспективі. У ваших інтересах виявити загальну витримку, бути коректнішими в домашніх та інших суперечках.

Риби

У Риб є надійний «якір», що допомагає протистояти напливу подій. Це може бути особистий духовний стрижень, позитивний вплив якоїсь ідеї, приналежність до авторитетної системи або групи. Основне джерело проблем — активна участь у справах друзів і соціальному житті. Доброчинні особисті бесіди і зустрічі: це гарний спосіб прояснити ситуацію, отримати підтримку або поділитися тим, що у душі.