Гороскоп на тиждень з 2 по 8 травня

Овен

У Овнів очікується дуже нервовий і неспокійний тиждень, тому астрологи рекомендують цим людям навчитися медитувати, або просто частіше займатися тим, що їх розслаблює, захоплює, змушує перестати думати про погане. Меланхолійний чи агресивний настрій – пряма дорога до програшу у будь-якій новій справі. Нові знайомства поки що краще зупинити, тому що ретроградний Плутон розкриється майже на сто відсотків. До того ж, гарне положення Меркурія означатиме, що тиждень чудово підходить для читання, отримання знань, інтелектуальної роботи.

Телець

Представникам даного знаку Зодіаку необхідно пам’ятати насамперед про те, що більшість негативної енергії зірок і планет буде накопичуватися в їхньому житлі. Це означає, що почати тиждень варто почати з очищення житла від цієї енергії. Так Тельці зможуть ефективніше відпочивати і загалом будуть продуктивнішими. Так буде простіше дійти спільного знаменника з близькими та другою половинкою. Загалом тиждень складно назвати простим і передбачуваним, тому астрологи насамперед радять скласти план на майбутнє. Це зменшить ймовірність проблем до мінімуму.

Близнюки

Тиждень буде непередбачуваним через різку зміну енергетичних потоків. Творче мислення та інтуїція Близнюків загостряться, але бойовий дух може впасти. Можна спробувати більше спілкуватися із приємними людьми, а також знаходити час для незвичайного відпочинку. Невгамовне прагнення багатства і влади може зіграти з Близнюками злий жарт, тому з 2 по 8 травня краще задовольнятися тим, що є.

Рак

Незважаючи на те, що тиждень буде небезпечним, Ракам зірки надсилатимуть різні щасливі знаки долі. Особливо це стосується тих Раків, які намагатимуться допомагати людям, які їх оточують. Дбайливі, чутливі та добрі представники Знаку стануть щасливішими. Також пощастить тим Ракам, які зуміли засвоїти уроки минулого. Не виключено, що в ці сім днів можуть повторитися якісь помилки, які вони вже припускалися раніше. Увага до дрібниць також буде важливою умовою успіху. Не можна забувати нічого важливого.

Лев

У Левів цього тижня дуже швидко можуть йти сили та енергетика. Це ідеальний час для того, щоб відпочити і поки що відкласти на потім важливі справи. З іншого боку, повна бездіяльність прирівнюється до програшу. Це означає, що потрібно сфокусуватися на найпростіших і найзрозуміліших справах, які не вимагають поспіху. Буде багато злободенних проблем, на які доведеться зважати, але щастя для Левів буде у приємних дрібницях. Потрібно бути уважнішими, бо таких дрібниць буде багато.

Діва

Дівам у цей період, можливо, доведеться вирушити в далеку дорогу. Найкращий спосіб відпочити як слід на початку травня – зайнятися творчістю, послухати музику, подивитися кіно. Корисно спілкуватиметься з людьми, обмінюватиметься досвідом. Також необхідно частіше допомагати оточуючим боротися з нудьгою. Це благотворно позначиться на кармі. Через активний та позитивний Меркурій набагато простіше буде вивчати нові мови.

Терези

У Терезів все буде в цілому непогано, незважаючи на те, що їхній головний покровитель в особі Венери опиниться у вкрай несприятливому становищі. Мотивуючі цитати допоможуть Терезам знайти в собі сили для роботи та вирішення справ. Починається час, коли цим людям вдасться розглянути результати виконаної раніше роботи. Це відкриє перед Терезами нові двері і допоможе їм побачити себе збоку. Заглиблюватися в самоаналіз астрологи не радять, бо це може спровокувати апатію. Наприкінці тижня можна чекати на приємні сюрпризи в амурній сфері.

Скорпіон

Перша та найголовніша порада астрологів на цей тиждень стосується поведінки Скорпіонів щодо інших людей. Їм потрібно терміново позбавитися скарг, оскільки вони переналаштовують свідомість і можуть змінити долю в гірший бік. Краще говорити оточуючим щось приємне. Імовірність незворотних і фатальних подій цього тижня мінімальна, оскільки всі негативно налаштовані планети впливатимуть на Скорпіонів у найменшій мірі порівняно з іншими. Ситуація буде стабільна.

Стрілець

Стрільці зараз в ударі. Цим людям важливо пам’ятати, що сказане зараз стає дійсністю в майбутньому. Нічні світила в такому положенні, при якому закон тяжіння працюватиме максимально. Разом із силою слова Стрільці знайдуть ще більшу харизму. Вони будуть привертати багато уваги оточуючих. Це відмінно позначиться на їхніх любовних та фінансових справах. У них буде багато ентузіазму, але не слід забувати підкріплювати свої амбіції вчинками. Потрібно діяти та бути максимально продуктивними.

Козеріг

Ймовірно, що нічні світила зроблять актуальними найгірші риси характеру Козерогів. Цим людям здасться, що вони все роблять правильно, проте насправді вони відштовхуватимуть від себе оточуючих і провокуватимуть їх на негатив. Астрологи радять не розпорошувати енергію марно, витрачаючи її на суперечки, марні відносини. Потрібно сфокусуватися на найважливіших проектах, у такому разі позитивний результат не забариться. Робота та справи принесуть Козерогам задоволення та щастя. Також зараз можна будувати плани на майбутнє.

Водолій

Венера в знаку Овна зробить Водоліїв на найближчі сім днів менш продуктивними. Негативне становище нічних світил оголить усі вразливі точки цих людей. Чекати надання психологічної підтримки від оточуючих не варто, оскільки цього тижня люди будуть надзвичайно егоїстичними. Потрібно сподіватися лише на себе та виявляти підвищену уважність. Навіть невелика недбалість у роботі та справах може коштувати Водоліям грошей та удачі. Також астрологи вважають, що з 2 по 8 травня можуть відбутися події, які доведеться пережити вперше.

Риби

Рибам буде складніше спілкуватися з людьми, але це не привід сумувати, адже завжди можна побути на самоті. Доброта і ласка не будуть властиві близьким людям, але це не означає, що і самим Рибам потрібно ставати черствими та негативними. Якщо Риби почнуть віддзеркалювати поведінку оточуючих, це може побудувати між ними непереборну стіну. Ще цього тижня краще знизити фізичну активність. Походи до спортзалу краще тимчасово відкласти.