fbpx

Грошовий календар на вересень: астрологи стверджують, що гроші люблять особливе ставлення до себе

Гроші люблять особливе ставлення до себе. Принаймні, так стверджують астрологи, які вважають, що фінансове благополуччя залежить і від наших слів, і вчинків, і навіть місячної активності.

Наприклад, у вересні краще забути про фінансові вкладення або великі опeрації з грошима. Тому що вони навряд чи будуть успішними, За матеріалами видання: rivne1

У перший осінній місяць краще зосередитися на збереженні існуючого матеріального становища. Ніяких запусків нових проектів, ні підписання довгострокових договорів не повинно бути.

Читайте також:Поширені прикмети наших предків про птахів, які передаються з вyст в yста

Aстрологги стверджують

6 і 18 вересня треба обов’язково перерахувати всі купюри, які є в будинку. Цей обряд допоможе збільшити грошові надходження. Також будуть успішні в ці дні і грошові змови.

7, 6 і 22 вересня можна давати в борг. Але тільки невеликі суми і на короткий термін.

1, 13 і 30 вересня не можна позичати навіть копійку. Тому що гроші не повернуться в будинок.

15 вересня – найкращий час для того, щоб віддати власні борги.

12 і 18 вересня вдалий час, щоб взяти кредит.

30 вересня тепер неодмінно потрібно відправитися на шопінг: всі покупки будуть вдалими і вкрай вигідними для вашого гаманця.

11 і 29 вересня можна купити нове портмоне, а якщо до того ж воно буде червоного кольору, то гроші в ньому не будуть переводитися.

5 і 10 вересня найкращий час купувати подарунки.  Речі, куплені в цей день, будуть мати відмінну якість і досить невисоку ціну. Тому варто скористатися підказкою астрологів. Будьте успішні і багаті!

You cannot copy content of this page