fbpx

Характер жінки можна дізнатися по її сумці: про що говорить дамська сумочка

Сумка – це не тільки корисний елемент в жіночому гардеробі, вона ще і вишуканий аксесуар, яким можна легко доповнити будь-який образ. А що жіноча сумочка може розповісти про характер своєї господині?

Іспанські психологи прийшли до висновку, що характер жінки можна легко прочитати по її сумці. Тепер чоловікові, щоб зрозуміти, хто перед ним: скромниця або справжня фурія, досить просто поглянути на її сумочку.

Велика сумка. Жінка з великою сумкою працелюбна, енергійна, цілеспрямована. Вона знає чого хоче від життя і йде до своєї мети. В її сумці можна знайти все, що завгодно, адже вона і сама не знає, куди може занести її життя і що їй знадобиться в потрібний момент. Зазвичай такі жінки відмінні дружини і мами, хоча в останньому випадку, така сумка все ж, скоріше, необхідність.

Класична сумка. Швидше за все перед вами ділова жінка. Вона педантична, пунктуальна, знає собі ціну і вимагає відповідного ставлення. В її сумці зазвичай ідеальний порядок і немає непотрібних речей.

Яскрава сумка. Перед вами однозначно неординарна творча особистість. Вона не залежить від чужої думки, керується емоціями, дуже різка і зaпaльна, що призводить до непорозуміння і конфліктів.

Невелика сумочка на ланцюжку. Таку сумку носять жінки, які дуже сильно люблять себе, вони схиблені на своєму зовнішньому вигляді і тому, що ви про них подумаєте. Непрактичні, абсолютно не пристосовані до життя, так як більшу частину часу зайняті думками про те, як себе вдосконалити. На роботу ходять тільки через те, щоб їх там оцінювали і робили компліменти.

Чорна сумка. Власниця такої сумки дуже практична і розважлива, вона зважує і вивіряє кожен свій крок. Перш ніж щось зробити, вона ретельно вивчає, це стосується і особистого життя, тому господиням таких сумок складно знайти партнера.

Клатч. Господиня такої сумочки повинна бути дуже стриманою, організованою і практичною. Жінка, яка може вмістити в таку маленьку сумку все необхідне, справжня героїня, звичайно, якщо в іншій руці вона не несе пакет, в який “все необхідне» не влізло.

Читайте також: Швидкий тест “Папуга” розповість, яка ви людина і чого вам бракує в житті

Незвичайна сумка. Самодостатні і сміливі особистості. Не терплять консервативності і шаблонів, в людях цінують багатий внутрішній світ. Під маскою неординарності насправді ховаються рaнимi натури, які дуже гoстрo переживають критику на свою адресу.

Джерело.

You cannot copy content of this page