– Хочу, Новий рік зустріти з багатим нареченим. Щоб він був забезпеченим, зовні привабливий, до 35 років, мене повністю забезпечував і давав на кишенькові витрати 30 тисяч на місяць – заявила Вероніка у шлюбній агенції

Кілька років тому до нас в шлюбну агенцію приходила молода красуня Вероніка: – Хочу, Новий рік зустріти з багатим нареченим. Щоб він був забезпеченим, зовні привабливий, до 35 років, мене повністю забезпечував і давав на кишенькові витрати 30 тисяч на місяць.

Ми перезирнулися з Оленою – консультантом по роботі з клієнтами. І я пояснюю: – Дівчино, розумієте, у нас не клуб знайомств, ми не шукаємо спонсорів.

– Так мені чоловік потрібен, молодий і багатий бізнесмен, – впевнено заявляє вона.

– Вибачте, а що Ви йому можете запропонувати на 30 тисяч в місяць? – уточнила Олена.

Вона була досвідченою співробітницею, яку вже нічим не можна здивувати.

– Як що? Себе! Я красива, освічена, вихована, розумна, ефектна. Цього мало?

– Добре, припустимо. Є у нас забезпечені чоловіки. Ви готові з ним укласти шлюбний договір на цю суму і прописати свої обов’язки?

– Ееее …. Ну …. Я якось про це не подумала … А які у мене можуть бути обов’язки? – здивувалася красуня.

– Які захоче наречений! У багатих теж є вимоги, – відповіла Олена.

Вероніка попросила, щоб їй підібрали кількох кандидатів і уточнили їх критерії. Ми з Оленою переглянули картотеку і першим вибрали Дмитра, так як він юрист і у нього успішний бізнес в цій сфері. Йому сподобалися фото Вероніки, але він відразу ж попередив, що це буде не вигідна угода. Єдиним розумним варіантом він бачив висновок тимчасового шлюбного договору, поки наречена не постаріє і не втратить свою красу.

Нам вже все стало зрозуміло, але про всяк випадок вирішили запропонувати кандидатуру Вероніки ще одному хорошому клієнту. Він був бізнес-аналітиком, і підтвердив, що такі інвестиції не вигідні. Немає сенсу щомісяця вкладати 30-50 тисяч в те, що не буде приносити дивіденди і не окупиться згодом.

Ми то знали, що є категорія клієнтів, які б погодилися на такі стосунки. Але їм було за 60 років, а дівчину це не влаштовувало.

Коли Вероніка прийшла дізнатися результат, то ми їй тактовно постаралися пояснити. Вона спочатку засмутилася, надула пухкі від ін’єкцій губки. А потім махнула своїми штучними віями і пішла, грюкнувши дверима, зі словами: – У вас не професійне агентство! Знайду інше!

Звичайно, ми не стали вголос говорити, куди їй краще звернеться з такими запитами. Ось звідки такі дівиці беруться?