fbpx

“Холостяк-8”: хто покинув шоу цього тижня

Вчора, 30 березня, вийшов четвертий випуск шоу “Холостяк-8”, у якому одній з учасниць довелося припинити боротьбу за серце Роджена Ануси.

Першою на побачення пішла Яна. Вона – активний геймер, тому Рожден запропонував їй зіграти в танцювальні ігри на X-box

Холостяк зізнався, що хотів, щоб гра допомогла перейти їм на новий рівень відносин. Однак Яна переживала і соромилася, тому чоловік узяв все у свої руки.

“Після веселих ігор пара усамітнилася в альтанці. Рождену дуже сподобалося, що дівчина стала трохи сміливіша і відкрилася йому. Вони обіймалися, багато спілкувалися, посміхалися один одному”, – розповіли на телеканалі.

При цьому закінчилося побачення оптимістично – холостяк вручив Яні троянду.

Тим часом Настя, Аріна, Аня і Оля зібралися на групове побачення. Правда, тут же їх чекав “сюрприз” – Галя вирішила скористатися своєю білою трояндою і піти на зустріч замість Олі.

Галя все ж передала народження пазл з посланням.

Дівчата також грали – тільки не в комп’ютерну гру, а в “Що? Де? Коли?”. У ході неї Аріна постійно хотіла показати свої інтелектуальні можливості, чим засмутила Рождена.

Читайте також: “Холостяк-8”: Рожден неймовірно розчарував одну з учасниць (відео)

Після гри холостяк запропонував Аріні і Насті покататися на машині по околицях. Правда, цю прекрасну можливість вони перетворили у сварку.

“Мені було неприємно перебувати в атмосфері тpaуру, створеного з нічого – згадує Рожден. – Важливо, щоб люди слухали один одного. Аріна цього не робить, а Настя маніпулює почуттями. Наше побачення було провальним”.

В кінці побачення троянду отримала Аня.

Іванка – єдина, хто ще не побував на побаченні. Тому дівчина вирішила запросити його сама. На місці зустрічі холостяка чекала рація, за допомогою якої він повинен був знайти Іванну.

Цей підхід не сподобався холостяку, він навіть сказав, що не любить сюрпризів.

Правда, потім напруга спала і вони навіть заспівали дуетом. “Я закохався в її голос”, – сказав захоплений чоловік.

На Церемонію троянд вони прийшли разом. Рожден вручив троянди всім дівчатам, крім Аріни. Саме вона покинула проект на четвертій вечірці.

Джерело.

You cannot copy content of this page