fbpx

Хто така Нетта Барзілай: що відомо про переможницю “Євробачення-2018”

Минулої ночі, з суботи на неділю 12-13 травня, в столиці Португалії Лісабоні пройшов гранд-фінал міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2018”, його переможцем шляхом голосування журі та телеглядачів була обрана 25-річна представниця Ізраїлю, яскрава Нетта Барзілай (Netta), яка виступила з піснею “Toy”.

Друге місце дісталося учасниці від Кіпру, третє – представнику Австрії. Український співак MELOVIN, всупереч заниженими прогнозами букмекерів c піснею “Under The Ladder”, зайняв 17 місце.

Виступ у фіналі приніс Нетті Барзілай 317 очок від телеглядачів, що забезпечило їй впевнену перемогу. Таким чином “Євробачення-2019” відправиться до Ізраїлю.

 

Що відомо про Нетту Барзілай

Майбутня зірка “Євробачення” Нетта Барзілай народилася 22 січня 1993 року в невеликому ізраїльському містечку Хід-ха-Шарон, де проживає і сьогодні. Яскрава особистість зуміла завоювати прихильність глядачів пісенного конкурсу нестандартною зовнішністю і хорошим почуттям гумору.

Любов до співу проявилася у Нетти з раннього дитинства, на що вчасно звернули увагу її батьки, зарахувавши дочку до школи з музичним ухилом. Уже тоді роки навчання лише зміцнювали мрію ізраїльтянки заявити про себе на великих сценах, тим більше, що її талант високими оцінками один за іншим відзначали викладачі.

Школу Нетта закінчила з відзнакою і досить просто вступила до престижного музичне училища “Рімон”, де на факультеті електронних інструментів освоїла нові техніки і прийоми в сфері музики і вокалу.

Читайте також: Попелюшка з села животик приховує: Регіна Тодоренко розчарувала безглуздою сукнею на червоній доріжці у Каннах (фото)

У віці 19 років, 2012 року, амбітна Барзілай влаштувалася інструктором в свого роду табір для початківців-музикантів. Нове заняття досить скоро привело дівчину на крісло в раді організації, де її ввели до складу ансамблю військово-морського флоту ЦАХАЛу. Так в житті співачки з’явилася вельми незвичайна для артистів сторінка, пов’язана з армією.

Після демобілізації ще маловідома артистка впевнено продовжила слідувати до мрії і близько трьох років працювала резидентом музичного клубу Bar Giora, при цьому керувала щотижневими блюзовими вечорами.

У 2016 році Барзілай зібрала свій перший гурт, який назвала “Експеримент”. Ансамбль став гастролювати по містах Ізраїлю і неординарну вокалістку помітили, дівчині оразу ж запропонували грати в музичних виставах.

Так Нетта потрапила до театру “Біг на морі”, де виконувала головні партії. У 2017 році співачка також була вокалісткою популярного в Ізраїлі колективу “Габбер-бенд”, з яким гастролювала по сусідніх містах і країнах Європи.

Сьогодні, озираючись назад, співачка зізнається, що якби не обрала музику, то присвятила б життя роботі в дитячому садку, можливо, вивченню психології.

На “блакитний доріжці “Євробачення” в Потугалія Нетта розповіла журналістам, що за щорічним пісенним конкурсом стежить з дитинства, але зважилася спробувати себе на місцевому відборі лише у вересні 2017 року. Майбутня переможниця прийшла на прослуховування 5-го сезону “Наступної зірки “Євробачення” і вразила суддів і глядачів хітом Ріанни.

Як пісню-учасницю Барзілай обрали композицію під назвою “Тоу” ( “Іграшка”), яка незабаром, усього за два місяці до пісенного конкурсу назбирала в YouTube понад 18 млн. переглядів. Композиція потрапила до верхніх рядків чартів iTunes, в свою чергу, букмекери і музичні критики ледь не одноголосно назвали Нетту 100-відсоткової переможницею “Євробачення-2018”.

У першому півфіналі і гранд-фіналі номер співачки став справжнім запальним шоу, яке запам’яталося багатьом. І нехай незадовго до фіналу букмекери відняли у Нетти перше місце в своїх прогнозах, зробивши фавориткою представницю Кіпру, артистка все ж не поступилася.

Джерело.

You cannot copy content of this page